Za toto ma zabije, napísal Tommy Lee a ukázal manželku v bikinách... Wau!

20.06.2019 00:00

Jeho manželkou v minulosti bola slávna Pamela Anderson, ktorá netajila plastické vylepšenia. Teraz sa hudobník Tommy Lee pýši aktuálnou manželkou. A jej "prirodzeným telom".

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

She gonna kill me for posting this but look at this 100% natural body

Príspevok, ktorý zdieľa ᒪEE (@tommylee),

Dnes 56-ročný spevák a hudobník, ktorého preslávilo divoké manželstvo a ešte divokejší životný štýl, sa podelil so svojimi fanúšikmi na Instagrame o momentku manželky Brittany Furlanovej. Ako inak, v bikinách.

„Zabije ma za to, že som to zverejnil, ale pozrite sa na to 100-percentne prirodzené telo,“ napísal k momentke, ktorá zachytáva Furlanovú v modrých miniatúrnych bikinách počas dovolenky v Mexiku.

Plážová garderóba v podobe tria trojuholníčkov zakrýva naozaj len to najnutnejšie. Treba však zároveň zdôrazniť, že postava moderátorky a hviezdy z Instagramu je skutočne príťažlivá.

Brittany Furlan a Tommy Lee sú už manželmi.
Brittany Furlan a Tommy Lee sú už manželmi. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Furlan a Lee sa vzali tento rok na sviatok svätého Valentína po dlhšom čase spoločného randenia. Pre člena formácie Mötley Crüe ide už o štvrté manželstvo. V minulosti bol ženatý so spomenutou Pamelou Andersonovou, ešte pred ňou s herečkou Heather Locklearovou a úplne prvou jeho manželkou bola v krátkom období necelého roka Elaine Starchuk.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#bikiny #Instagram #Telo #pochvala #Tommy Lee #Brittany Furlan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyhnite sa rýchlemu občerstveniu, ktoré môže ovplyvniť vaše trávenie.
Pokúste sa viac experimentovať a...

+ Žite svoj život naplno a v ničom sa neobmedzujte.
Máte pred sebou veľa možností, vyberte si tú najlepšiu...