Rachel a Monica z Priateľov išli do bikín! 50-ničky s postavičkami ako lusk

21.06.2019 01:00

Courteney Cox v Mexiku oslavuje narodeniny, ale aj Jennifer Aniston má dôvod na radosť aj na oslavu.

Len pred pár dňami sa novinke Murder Mystery, v ktorej si zahrala hlavnú rolu spolu s Adamom Sandlerom, podarilo trhnúť rekord – v trojdňovom premiérovom slote, od piatka do nedele, si film pozreli užívatelia na bezmála 30,9 milióna učtoch streamovacej televízie Netflix.

Jennifer Aniston v letovisku na pláži v Cabo...
Jennifer Aniston v letovisku na pláži v Cabo San Lucas. Autor: Profimedia

50-ročná Aniston má za sebou obdobie nakrúcania aj promovania novinky. A tak si, celkom zaslúžene, od práce zaletela oddýchnuť do jej obľúbeného letoviska Cabo San Lucas v Mexiku. Aniston sa tento raz stala súčasťou oslavy 55. narodenín svojej kamarátky a niekdajšej kolegyne zo seriálu Priatelia, Courteney Coxovej.

Courteney Cox na pláži v Cabo San Lucas.
Courteney Cox na pláži v Cabo San Lucas. Autor: Profimedia

Paparazzi fotografom sa podarilo zachytiť niekdajšiu manželku Brada Pitta v bikinách zo všetkých strán. Svoje telo, ktoré má aj ako päťdesiatnička stále ukážkové, predviedla pri bazéne. Závisť vzbudzuje nielen jej sexi bruško, ale aj zadok či sexi stehná. O nič horšie na tom na záberoch nie je ani jej o 5 rokov staršia kamarátka, slávna Monica z Priateľov, herečka Courteney Cox.

Podobne si kamarátky zaleteli na výlet do Mexika aj vo februári, kedy okrúhlu 50-ku oslavovala práve Aniston. Vtedy však muselo počas letu ich lietadlo núdzovo pristáť v kalifornskom Ontariu pre poruchu. Nikomu sa, našťastie, nič nestalo a tak po výmene lietadla skupina žien pokračovala ďalej do Mexika.

Jennifer Anniston  na premiére krimi komédie...
 Adam Sandler a Jennifer Aniston na premiére...
+6 Jennifer Aniston na premiére krimi komédie...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Jennifer Aniston #Courteney Cox
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku