Sexy McPhee na pláži takmer ako nahá... A hop na 69-ročného snúbenca!

26.06.2019 00:00

Užívajú si dovolenku na Mykonose a doposiaľ zdieľali svoje momenty najmä každý sám na vlastnej sociálnej sieti. Teraz však budúcich manželov načapali paparazzovia.

Speváčka Katharine McPhee predviedla na pláži...
Speváčka Katharine McPhee predviedla na pláži na Mykonose svoje ukážkové krivky. Na prvý pohľad to vyzeralo, že je hore bez. Autor: Profimedia

Reč je o speváčke a herečke Katherine McPheeovej a jej vyvolenom Davidovi Fosterovi, hollywoodskej dvojici, ktorá okrem svojej popularity púta záujem aj faktom výrazného vekového rozdielu. Ten bolo ľahké vnímať práve pri ich spoločnom „šantení“ vo vodách na pobreží Mykonosu.

Tridsaťpäťročná hviezda úspešného muzikálového predstavenia Servírka predviedla svoje ukážkové krivky v bikinách telovej farby. Pohľad na ňu bol tak trošku optickou ilúziou. Farba plážovej garderóby totiž pôsobila na prvý pohľad akoby McPhee bola na pláži hore bez. A hoci to nie je pravda, jej postava je naozaj hodná obdivu. Speváčka a herečka vyzerala supersexi.

Herečka a speváčka Katharine McPhee so svojím...
Herečka a speváčka Katharine McPhee so svojím snúbencom Davidom Fosterom na Mykonose.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia

Foster, známy hudobný skladateľ, s ktorým sa McPhee pozná už niekoľko rokov, no randiť s ním začala až pred necelými dvoma, si najprv vychutnával chvíle v spoločnosti kamaráta – rovesníka. Potom sa však 69-ročný budúci manžel vrhol tiež do vĺn a jeho nastávajúca sa mu zase vrhla okolo krku.

Zábery zamilovanej dvojice boli skvelým sústom pre paparrazov a bulvárne médiá po celom svete. Dvojica sa totiž často oficiálne neprezentuje. Niet pochyýb, že ich vekový rozdiel vyvolá aj tentoraz protichodné reakcie. Samotná McPhee však tvrdí, že do jej voľby nikoho nič a že svojho budúceho manžela miluje z celého srdca.

Partneri si dokumenty potrebné na sobáš vyzdvihli už v máji tohto roka, termín svadby však zatiaľ známy nie je.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#láska #bikiny #plavky #Mykonos #Katherine McPhee #romanca #David Foster
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si dostatok oddychu, este stále čakáte na dovoelenku.
Je možné, že niečo pokazíte, avšak budete...

+ Strážte si to čo máte najcennejšie, nenechajte si to nikým vziať.
Nepanikárte ak niečo neviete,...