Sexi krivky brazílskej veteránky módy opäť odhalené... a stále vyzerá top!

07.07.2019 00:00

Blížiaca sa štyridsiatka pre ňu rozhodne nie je žiadnou prekážkou. Modelka Alessandra Ambrosio stále vystavuje ukážkové telo.

Topmodelka Alessandra Ambrosio (v strede) sa v...
Topmodelka Alessandra Ambrosio (v strede) sa v spoločnosti kamarátok objavila na plážach Florianopolisu. Autor: Profimedia

Brazílska rodáčka tak urobila aj pred pár dňami na pláži Florianopolisu, mesta v rodnej krajine, kde sa objavuje pravidelne aspoň raz ročne.

Kým v minulosti paparazzovia zvyčajne zachytili modelku v spoločnosti rodiny, expartnera Jamieho Mazura a dvoch dcér, tentoraz to bola spoločnosť kamarátok. A treba dodať, že ani tie nezostali povesti „brazílskych gaziel“ nič dlžné.

Ambrosio a ďalšie dve dámy sa spoločne objavili v dvojdielnych bikinách a predviedli vyšportované a súmerné postavy, pevné bruška a sexi krivky. Okrem nich aj dobrú náladu a smiech.

Tridsaťosemročná modelka sa už viackrát v minulosti vyznala zo svojej lásky k moru, vode a slnečnému počasiu, do ktorého sa kedysi narodila práve v Brazílii. Na rodnej hrude sa vždy cíti šťastná a spokojná. Z výrazu sa ani nedá čítať nič iné.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Brazília #bikiny #Telo #Alessandra Ambrosio
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zabudnite dnes na sladkosti a nezdravé potraviny, nechajte si ich na iné dni.
Slušnosť dnes musí byť u vás...

+ Neohrozujte svoje zdravie niečím nezmyselným, starajte sa o svoje zdravie.
Začiatok týždňa budete mať...