Ex-milenec Klumovej s novou ženou! Zbalil Rumunku, ktorej nahé telo prirovnali k bohu

Od konca vzťahu nemeckej modelky a televíznej osobnosti Heidi Klumovej s galeristom Vitom Schnabelom uplynulo už niekoľko rokov. A syn známeho režiséra stihol vystriedať niekoľko ďalších známostí.

18.07.2019 00:00
2
Herečka Madalina Ghenea stihla v Portofine aj... Foto: Profimedia
Herečka Madalina Ghenea stihla v Portofine aj absolvovať fotenie. Herečka Madalina Ghenea stihla v Portofine aj absolvovať fotenie.

Tá posledná však poriadne zaujala aj paparazzov, ktorí dvojicu pristihli na večeri v Portofine. Dnes tridsiatnik Schnabel sa totiž v reštaurácii na romantickej večeri objavil s rumunskou rodáčkou Madalinou Ghenou, herečkou a modelkou.

Brunetka známa svojím zmyselným a priam dokonalo venušianskym vzhľadom sa preslávila najmä rolami zvodkýň alebo sexuálnych symbolov. Jeden taký stvárnila aj vo filme talianskeho režiséra Paola Sorrentina Mladosť.

Vito Schnabel sa po rozchode s Heidi Klumovou... Foto: Profimedia
Amber Heard Vito Schnabel sa po rozchode s Heidi Klumovou stretával chvíľu aj s Amber Heardovou.

V scéne, kde nahá kráča do bazéna v luxusnom kúpeľnom komplexe pre boháčov, ju hrdinovia v podaní Michaela Caina a Harveyho Keitela prirovnávajú k bohu. A táto scéna je dnes už pre milovníkov filmov nepochybne kultová.

Ešte nedávno tridsaťročnú Gheneu spájali s milionárom Mateiom Stratanom. Zdá sa však, že ich vzťah sa v tichosti skončil a kráska našla útechu v náručí nového muža. V Portofine, kde sa dvojica objavila, stihla Madalina tiež nafotiť sériu sexy záberov v uliciach romantického letoviska.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
2 debata chyba
Viac na túto tému: #novinka #láska #fotenie #Madalina Ghenea #romantika #Vito Schnabel #sexy #Portofino

+ Postupne sa zbavujete svojich zlozvykov, robíte to pre svoje zdravie.
Mali by ste menej nakupovať, účet v banke...

+ Vyberajte si kozmetiku, ktorá vám vyhovuje čo najlepšie.
Šetrite peniaze na neskôr, budete ich rozhodne...