Posadnutá sexom! Za víkend s troma mužmi

Vymeniť jednu závislosť za inú - to je očividný prípad herečky Lindsay Lohan. Zlé dieťa Hollywoodu - hviezdička, ktorú minulý rok nachytala s drogami či opitú za volantom, dnes tvrdí, že je čistá. Lenže. Množstvo omamných látok vystriedal sex a muži.

02.01.2008 08:00
Lindsay Lohan Foto:
Lindsay Lohan síce patrí k hereckým objavom, ale s týmto účesom to veľmi nevyhrala.

Spoveď chvíľkového priateľa Lohanovej už pred pár dňami potvrdila, že Lindsay je poriadna divoška. A nymfomanka, ktorá nikdy nemá dosť. „Vymenila drogy za sex. je ním úplne posadnutá,“ napísali americké médiá. A hoci jej hovorca sa k podobným teóriám odmietol vyjadriť, urobila tak sama herečka. Počas nedávnej návštevy ostrova Capri pri brehoch Talianska ju paparazzovia behom necelých 48 hodín načapali v spoločnosti troch rozličných mužov. A ku všetkým sa správala mimoriadne „priateľsky“.

Ako na prvého sa šťastie usmialo na sexi barmana Alessandra Di Nunzia. Herečku zachytili objektívy pri flirtovaní a jemných bozkoch v jednej z talianskych kaviarničiek. Už o deň neskôr – v sobotu večer ju však kamery zachytili na galavečeri organizátorov filmového festivalu v spoločnosti Taliana eduarda Costu. Šarmantný herec najskôr motal Lindsay hlavu rečičkami (či skôr ona jemu?!) a od toho už k bozkom a dotykom priamo na verejnosti ďaleko nebolo.

Lenže, Lohanová sa očividne drží hesla, že všetko dobré do tretice. A tak sa v nedeľu ráno objavila hviezda filmu Protivné baby v náručí iného talianskeho gigola – herca Daria Faiella. V jeho prípade pri bozkoch nezostalo. Dôkazom sú aj zábery denníka Daily Mail, ktorý zachytil dvojicu na balkóne Lohanovej apartmánu. O tom, či strávili noc rozhovormi alebo skôr napĺňaním túžob jedného i druhého, si rozhodnite sami…

" .{target:_blan­k}":[http://img.dailymail.co.uk/…1000x682.jpg]

Trojicu Lohanovej milencov si pozrite tu (na stránke Daily Mail).

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba

+ Nie je hanbou sa v ťažkých chvíľach porozprávať s terapeutom.
Strata starej práce vám pomôže rozšíriť obzory a...

+ Potrebujete oddych, je to vidieť na vašej pokožke aj očiach.
Nestačí len chcieť, začnite aj konať a to...