Decentná Rihanna v perí?! Na slávny karneval chodila polonahá a teraz...

06.08.2019 12:55

Na rodnú krajinu nedá dopustiť. Speváčka Rihanna sa pravidelne vracia na exotický ostrov Barbados a už niekoľko rokov je aj vernou účastníčkou tamojšieho festivalu a karnevalu.

Speváčka Rihanna sa zúčastnila na karnevale na...
Speváčka Rihanna sa zúčastnila na karnevale na Barbadose. Autor: Profimedia

Výnimku nespravila ani tento rok – spoločne so svojimi krajanmi a skupinkou kamarátov vyrazila slávna speváčka do karnevalového sprievodu a za zábavou. Jedna vec však bola iná, než na akú je svet pri Rihanne zvyknutý.

Kým v minulých rokoch bola speváčka jednou z najodvážnejšie oblečených dám sprievodu a pútala pozornosť pompéznymi, no odhaľujúcimi kostýmami, tentoraz prišla prekvapivo decentne vystrojená.

Tridsaťjedenročná držiteľka cien Grammy a mnohých ďalších sa objavila v ružových minišatách, ktoré doplnili trsy masívneho aranžovaného peria. Pozornosť pútala najmä výrazná ostroružová farba, ale aj účes speváčky s drobnými drdolčekmi po obvode celej hlavy.

Len pre zaujímavosť, v minulosti sa Rihanna predviedla svojim krajanom v kostýmoch z perál či štrasu, ktoré často zakrývali len tie najintímnejšie telesé partie. Jednu ukážku si pozrite nižšie. Čo myslíte, ktorá podoba svedčí speváčke viac?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

the @aura_experience caught by @dennisleupold #BARBADOS #cropover2017 #culture

Príspevok, ktorý zdieľa badgalriri (@badgalriri),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #Rihanna #móda #Barbados #karneval #sexy

+ Spravte si deň len pre seba, zaslúžite si to.
Vykročte do nového týždňa tou správnou nohou.
...

+ Odčiňte svoje zlé skutky a budete sa cítiť mnoho lepšie.
V práci sa snažte, čaká vás zato veľmi pekná...