A je to tu znova! Heidi Klum hore bez na jachte, tento záber je fakt pikantný

19.08.2019 13:00

Zdá sa, že niet týždňa, keď by sa slávna nemecká rodáčka Heidi Klum neukázala polonahá na sociálnych sieťach. Svoje telo celkom isto miluje - otázka znie, nie je toho už priveľa?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

All I see is WATER ⛵️⚓️❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Heidi Klum (@heidiklum),

Čerstvá novomanželka Klum, ktorá sa pred dvoma týždňami vydala za hudobníka Toma Kaulitza z formácie Tokio Hotel, sa opäť nechala zvečniť počas svojich medových týždňov. Ako inak, hore bez.

Záber, ktorý zverejnila tentoraz, prišiel len necelý týždeň po prvej momentke – vtedy celkom humornej, kde Klum pózuje vo vode zavesená do nafukovacieho kolesa v tvare ženských prsníkov. „Pózujem môjmu manželovi hore bez,“ s humorom napísala k fotografii na Instagrame.

Je celkom pravdepodobné, že aj tentoraz bol fotografom Kaulitz – nový záber z víkendu je však o poznanie provokatívnejší a sugestívnejší. Matka štyroch detí, inak 46-ročná dáma, sedí na palube jachty a obnažený trup si rafinovane skrýva pod uterák. Napriek tomu však celkom jasno vidieť obliny poprsia a dokonca aj bradaviek.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Topless posing for my husband

Príspevok, ktorý zdieľa Heidi Klum (@heidiklum),

„Kam len oko dovidí, všade samá voda,“ napísala televízna hviezda a producentka vlastných reality šou. Samozrejme, dočkala sa množstva nadšených a pozitívnych reakcií, rovnako však aj kritiky.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #Tom Kaulitz #provokácia #Instagram #hore bez #Heidi Klum

+ Nemračte sa stále, sami si kazíte náladu a chuť do života.
Zapnite mozog a začnite pracovať, viac peňazí...

+ Nejedávajte neskoro večer, neprospieva vám to.
V práci sa nie je prečo na vás sťažovať, pokračujte v tom...