Najkrajšie dievčatko sveta je už plnoletá dáma! V bikinách? Veď len pozrite...

21.08.2019 00:00

Jej tvár preslávil magazín Vogue už v čase, keď mnohé jej rovesníčky drali školské lavice. Pôvabná Thylane Blondeau svoju kariéru odštartovala skutočne skoro.

Francúzska kráska Thylane Blondeau na pláži...
Francúzska kráska Thylane Blondeau na pláži ostrova Svätého Bartolomeja. Autor: Profimedia

Francúzsku modelku na začiatku jej kariéry prezývali aj najkrajším dievčatkom na svete. Zároveň však jej práca čelila mnohým kritickým hlasom, niekdajšiu šéfredaktorku francúzskeho Vogue Carine Roitfeldovú dokonca verejne pranierovali za to, že na stránkach časopisu sexualizovala školáčku Blondeauovú.

Dnes je však z rodáčky z francúzskeho Aix-en-Provence dospelá mladá dáma. V apríli oslávila osemnáste narodeniny a status populárnej celebrity z obálok magazínov si stále zachováva. V rodnej krajine je vyhľadávanou celebritou a veľmi často ju vídať aj na akciách ako festival v Cannes či filmové premiéry.

Modelka Thylane Blondeau na zábere z roku 2016.
Modelka Thylane Blondeau na zábere z roku 2016. Autor: Profimedia

Paparazzovia pred pár dňami však Blondeauovú zachytili na celkom inom mieste – v čase prázdnin vlastne celkom logickom. Objavila sa totiž na pláži karibského ostrova v spoločnosti svojho priateľa – dídžeja Milana Merita. A, samozrejme, predviedla aj príťažlivé krivky v bikinách.

Hoci figúrou asi nezatieni krásky z prehliadkových mól, ktoré predvádzajú spodnú bielizeň či plavky a na svojich telách drú hodiny v posilňovni, pohľad na ňu je aj tak veľmi pôvabný. Mladá, príťažlivá, sexy – čo poviete vy? Ale vyrástla, všakže?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Vypnúť reklamu
0 debata debata
Viac na túto tému: #Thylane Blondeau #sexy #leto #krása #bikiny

+ Ak máte problémy s pleťou začnite to riešiť s odborníkom.
Nepreťažujte svoj organizmus prílišnou prácou,...

+ Po celom dni sedenia v kancelárii si doprajte prechádzku v prírode.
Financie si strážte ako oko v hlave,...