Leto sa pre ňu nekončí! Stále pri mori, Kate Moss predvádza krivky v bikinách

25.08.2019 04:00

Niekto môže tvrdiť, že je úplne obyčajná. Pre iných má zase nezameniteľnú charizmu a pôvab. Na pláži bola niekdajšia britská supermodelka Kate Moss najmä obletovaná.

Topmodelka Kate Moss na pláži v Saint Tropez....
Topmodelka Kate Moss na pláži v Saint Tropez. Takto si užívala slnečné počasie a more. Autor: Profimedia

Niekdajšiu hviezdu kontroverznej reklamy Calvin Klein zvečnili objektívy paparazzov počas chvíľok voľna na pobreží v slnečnom Saint Tropez. Spoločnosť jej robila skupinka priateľov, medzi nimi jej partner Nikolai von Bismarck, ale tiež známy fotograf Mario Testino.

Ten sa už nejaký čas neobjavil v žiadnom z renomovaných módnych magazínov pre obvinenia zo sexuálneho obťažovania niekoľkými modelmi. Pre Mossovú je však verným a dlhoročným priateľom a modelka sa ho „nezriekla“ ani po vypuknutí škandálu.

Štyridsaťpäťročná Moss pritom len pred pár rokmi ozdravila svoj životný štýl a rozhodla sa žiť zdravšie a bez alkoholu. Výsledok je vidieť aj dnes – na záberoch zo Saint Tropez totiž vyzerá lepšie ako na podobných obrázkoch, ktoré majú o pár rokov viac.

Samozrejme, stále sa nájdu dámy (aj z modelingovej brandže), ktoré by Mossovú poľahky strčili svojou formou do vrecka. Ale britská rodáčka už dávno nie je pod tlakom s niekým súperiť.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Saint Tropez #móda #Kate Moss #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zabudnite dnes na voňavku, mohla by vašej pokožke len uškodiť.
Dokončite si svoju prácu včas a nechajte si...

+ Uvedomte si svoje možnosti a začnite na sebe pracovať.
Posúvajte sa neustále ďalej, ak niečo neviete,...