Bouchardová v náručí nového milenca! Zamieril k nej od blond topmodelky

11.09.2019 00:00

Medzi tenistkami ju radia pravidelne do zoznamu najkrajších športovkýň. A najnovšie je vraj aj poriadne zamilovaná. Euguenie Bouchardovú načapali paparazzovia v Miami.

Tenistka Eugenie Bouchard na pláži v Miami v...
Tenistka Eugenie Bouchard na pláži v Miami v spoločnosti svojho nového partnera. Connora Davisa. Autor: Profimedia

Dvadsaťpäťročná kanadská rodáčka sa objavila na slnečnej pláži pred pár dňami a nebola sama. Spoločnosť jej totiž robil priateľ Connor Davis, s ktorým sa údajne stretáva len niekoľko týždňov. A ich počiatočná láska je zjavne poriadne intenzívna.

Blondínka sa nevedela od urasteného fešáka odtrhnúť. Najprv si vymieňali bozky priamo v oceáne, následne sa presunuli na ležadlá pod slnečníkom. Stačilo im však jedno. Bouchard sa totiž uložila priamo do lona svojho nového priateľa.

Tenistka Eugenie Bouchard v objatí svojho...
Tenistka Eugenie Bouchard v objatí svojho nového partnera - Connora Davisa, ktorý je bratom topmodelky Hannah Davisovej.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia

Jeho totožnosť nie je už médiám neznáma. Vysoký a svalnatý Connor Davis pochádza z rodiny, kde sa pravdepodobne rodia mimoriadne príťažliví jedinci. Jeho sestrou je totiž topmodelka Hannah Davis, ktorá sa v minulosti objavila napríklad na titulnej strane plavkového vydania Sports Illustrated Swimsuit a ktorá bola mimochodom jeden čas tiež profesionálnou tenistkou..

Connor sa ešte v študentských časoch párkrát predviedol pred objektívom, ale jeho súčasným zamestnaním je investičné bankovníctvo. A podľa fyzickej formy aj častá návšteva posilňovne. V minulosti randil s topmodelkou Hannah Fergusonovou. Pozrite si tiež pár jeho záberov z Instagramu.

Na snímke so staršou sestrou a mamou

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

What matters.

Príspevok, ktorý zdieľa Conn Davis (@conndavis),

Na snímke s expartnerkou Hannah Fergusonovou

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

NYC Fashion Week.

Príspevok, ktorý zdieľa Conn Davis (@conndavis),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pláž #Miami #láska #Eugenie Bouchardová #Connor Davis
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku