Stačí málo! Irina Shayk rozopla šaty a okamžite bola sexy hviezdou šou

26.09.2019 12:55

Od rozchodu s hercom Bradleym Cooperom je v jednom kole. Ruská topmodelka Irina Shayk si užíva pozornosť na móle, ale aj mimo neho.

Modelka Irina Shayk na prehliadke Bottega...
Modelka Irina Shayk na prehliadke Bottega Veneta v sexy kombinácii čiernej podprsenky a šiat.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia / Newspress / BACKGRID

Počas uplynulého víkendu sa 33-ročná kráska objavila na prehliadke značky Versace, kde sa v odhaľujúcich minišatách predvádzala na móle a brala mnohým dych. Milánsky týždeň módy sa však pre ňu neniesol len v znamení pracovných povinností.

Krásna Irina sa vybrala aj na prehliadku značky Bottega Veneta, keď ju zachytili paparazzovia počas príchodu. Matka dvojročnej dcérky nesklamala. Vyzerala špičkovo.

Topmodelka Irina Shayk v kreácii z novej...
Topmodelka Irina Shayk v kreácii z novej kolekcie Versace na sezónu Jar/Leto 2020. Autor: Reuters, ALESSANDRO GAROFALO

Stačilo pritom naozaj málo. Shaykovej voľba padla na úzke čierne košeľové šaty s predným zapínaním. Gombíky si rozopola až tak, že hrdo ukazovala okoliu svoju čipkovanú podprsenku. To, čo niekedy vidí svet len v reklamách na spodnú bielizeň, tentoraz Irina Shayk predvádzala priamo na ulici.

Modelka s úspechom absolvovala niekoľko módnych prehliadok práve v Miláne, ale objavila sa aj v Londýne na prehliadke značky Burberry. Jej kreatívny riaditeľ Ricardo Tisci je totiž jej dobrým kamarátom. Viac si pozrite na priložených obrázkoch.

Topmodelka Irina Shayk nechýbala na prehliadke...
Topmodelka Irina Shayk nechýbala na prehliadke značky Burberry a jej kolekcie na sezónu Jar/Leto 2020. Autor: Reuters, HENRY NICHOLLS

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#výstrih #sexy #podprsenka #odhalenie #modelka #irina Shayk
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku