Prvýkrát po rozchode! Pamela Anderson je fakt sexy, takto zvádzala Paríž

30.09.2019 00:00

Od júnového rozchodu s futbalistom Adilom Rami sa herečka a aktivistka Pamela Anderson držala skôr v ústraní. Ale pravdepodobne len preto, aby sa potom vo veľkom štýle vrátila. Spravila tak v Paríži.

Herečka Pamela Anderson na prehliadke Vivienne...
Herečka Pamela Anderson na prehliadke Vivienne Westwood Jar/Leto 2020 v Paríži. Autor: SITA/AP, Vianney Le Caer

Rodáčka z Kanady, ktorá oslávila v júli 52. narodeniny, sa objavila na prehliadke dizajnérky a dobrej priateľky Vivienne Westwoodovej a okamžite prilákala pozornosť fotografov aj hostí. Niet však divu, vyzerala naozaj zvodne a príťažlivo.

Blondínka, ktorú kedysi preslávilo pózovanie pre pánske magazíny a vyzliekanie sa pred objektívom doslova na počkanie, stavila na biely model kratučkých asymetrických minišiat. Bez problémov predviedla fotografom ukážkové nohy a udržiavanú figúru.

Herečka Pamela Anderson (vľavo) a dizajnérka...
Herečka Pamela Anderson (vľavo) a dizajnérka Vivienne Westwood spoločne pózujú pred prehliadkou Westwoodovej v Paríži. Autor: SITA/AP, Vianney Le Caer

Jej slávny dekolt aj tentoraz zostal viacmenej zahalený, ale zvodnosť šatám nechýbala. Model navyše doplnil ešte klobúčik so sieťkou z ruského tylu a tak Anderson pôsobila ako z nejakého dekadentného večierka z 30-tych rokov minulého storočia.

Dvojnásobná matka sa od rozchodu s Ramim na verejnosti neobjavila. Bez odozvy nechala aj svoje slová po rozchode, keď 33-ročného futbalistu obvinila z násilného zaobchádzania. To hráč tímu Marseille rezolútne poprel.

Herečka Pamela Anderson na prehliadke Vivienne...
Herečka Pamela Anderson na prehliadke Vivienne Westwood Jar/Leto 2020 v Paríži. Autor: SITA/AP, Vianney Le Caer

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zvodná #Vivienne Westwood #sexy #paríž #Pamela Anderson
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku