Drobná, ale zvodná! Sestra Kate Mossovej na pláži ukázala krivky

09.10.2019 00:00

Jej meno sa spája so slávnejšou sestrou, ale modelka a influencerka Lottie Moss si už vydobyla aj vlastný diel slávy a záujmu médií. Aj tých bulvárnych.

Modelka Lottie Moss si užívala slnečný deň na...
Modelka Lottie Moss si užívala slnečný deň na Venice Beach v Los Angeles. Autor: BACKGRID / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Rodáčku z Veľkej Británie, ktorú má s topmodelkou Kate Mossovou spoločného otca, zachytili objektívy paparazzov na známej pláži Venice Beach v Los Angeles, kde strávila niekoľko týždňov. Teda, nie na pláži, ale v meste anjelov a hriechu. Je totiž príležitosťou na kariéru aj pracovné ponuky.

Dvadsaťjedenročná blondínka si však stihla odskočiť aj na povestnú pláž a práve tam ju zjastrili objektívy bulvárnych reportérov. Zachytili ju tesne pred odchodom, keď si na dvojdielne bikiny obliekla šortky a následne vyrazili späť do apartmánu.

V dvojdielnych plavkách však Moss ukázala svoje príťažlivé ženské tvary. Hoci na modelku je pomerne nízka, meria 168 centimetrov, zvodnosť jej uprieť rozhodne nemožno. Veď posúďte sami.

Modelka Lottie Moss.
Modelka Lottie Moss. Autor: SITA/AP, Vianney Le Caer

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sexy #pláž #Lottie Moss #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku