Najmladšia miliardárka vystavila telo v bikinách... a potom paľba hejterov!

11.10.2019 11:51

Jej krivky v bikinách sú často obdivované, ale rovnako sa nájdu aj mnohí kritici či dokonca nepríjemní hejteri. Kylie Jenner si ich užila aj pri posledných záberoch, ktoré zverejnila na Instagrame.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

about a year ago with my baby where does the time go..

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie ✨ (@kyliejenner),

Najmladšia americká miliardárka, ktorá dosiahla zárobky a hodnotu svojich spoločností vlastnou prácou (a popularitou) pred pár dňami zverejnila na svojom Instagrame momentky s dcérkou Stormi. Mama a dcéra si užívali pri bazéne a Kylie sa rozhodla tieto chvíle zachytiť.

Asi ani nečakala, akej odozvy sa dočká od internetových sledovateľov, medzi ktorými sú okrem obdivovateľov aj mnohí neprajníci. Okamžite sa pod jej zábermi objavili komentáre typu „žiadna ľudská bytosť by nemala mať takéto tvary“ alebo „tvoje stehná sú úplne neprirodzené, vôbec to nepasuje ku zvyšku tela“.

Jenner na komentáre nijakým spôsobom nereagovala. Nie je to však prvýkrát, čo sa do nej púšťa verejnosť pre jej výzor. Často jej vyčítajú, že svoje telo aj tvár úplne zmenila pomocou plastických operácií a že nie je dobrým príkladom pre mladé ženy.

Pravdou je, že plastiky asi táto mladá dáma, inak najmladšia členka povestného klanu televíznej rodiny Kardashianovcov, nezaprie. Ale druhá vec je rovnako pravdivá – že je to len a len jej vec.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Telo #Kylie Jenner #kritika #Instagram #hejter #dcéra #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dnes spozorujete opuchy na dolných končatinách, začnite sa liečiť.
Pozor na nepravdivé obvinenia, ktoré...

+ Pochmúrne a smutné myšlienky by vás mali pomaly, ale navždy opustiť.
Pre ostatných kolegov ste...