Miley Cyrus s novým milencom! Ruka v rozkroku, jedno pikantnejšie selfie ako druhé

19.10.2019 00:00

Vyzerá to vari tak, že sa späť vracia provokatívna a divoká Miley Cyrus? Podľa najnovších záberov (a nielen nich) je to celkom možné.

Speváčka Miley Cyrus a jej nový partner Cody...
Speváčka Miley Cyrus a jej nový partner Cody Simpson. Autor: BACKGRID / Backgrid UK / Profimedia

Americká speváčka sa po nečakanom rozchode s manželom Liamom Hemsworthom stihla už rozísť s novou milenkou Kaitlyn Carterovou a nájsť si za ňu náhradu – speváka Codyho Simpsona. A o tom, že si to užíva naplno, informuje takmer na dennej báze.

Naposledy pribudli na sociálnych sieťach zábery, kde sa dvojica opäť predvádza pred zrkadlom a robí si smartfónom také populárne „mirror selfie“. Zaujme aj drobný, no veľmi výpovedný detail – Cyrus rukou zachádza vyšportovanému blondiakovi rovno do nohavíc.

Speváčka nikdy nemala problém hovoriť o svojej sexualite a často ju aj pomerne okato predvádzala na verejnosti. Fotografie, ktoré sa za posledné dva týždne objavili na Instagrame či iných platformách, to len potvrdzujú. Miley a Cody sa už stihli odfotiť hore bez v kúpeľni, alebo v objatiach a bozkoch.

So Simpsonom pritom niekdajšiu detskú hviezdičku hitu Hannah Montana spája vraj dlhoročné kamarátstvo. Ako medzi nimi preskočila iskra, ktorá ho posunula do osobnejšieho a intímnejšieho levelu, nevedno. Pri Cyrusovej obľube zdieľať svoje súkromie je však len otázkou času, kedy sa to dozvieme.

Spevák Cody Simpson na archívnom zábere.
Spevák Cody Simpson na archívnom zábere. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#selfie #rozkrok #provokácia #Miley Cyrus #Instagram #Cody Simpson
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite robiť niečo pre svoju postavu, prospeje vám to.
Prácu na neskôr určite neodkladajte, potrebujete...

+ Začnite sa viac hýbať, v zdravom tele nájdete aj potešenie.
Blížia sa sviatky, preto myslite aj na menej...