Tenistka Wozniacki v bikinách žiari ako slniečko! Byť manželka jej pristane

30.10.2019 00:00

Romantika na exotickom ostrove je vždy dobrý nápad, čo myslíte? Teda, tenistka Caroline Wozniacki by vám to určite potvrdila.

Tenisová hviezda Caroline Wozniacki si v...
Tenisová hviezda Caroline Wozniacki si v spoločnosti manžela Davida Lee užívala dovolenku na Barbadose. Autor: Profimedia

Slávna športovkyňa síce v poslednom čase až tak neboduje na kurtoch, ale v súkromí vyzerá ako kôpka šťastia. Nepochybne je dôvodom aj jej manželstvo s Američanom a kolegom zo športovej brandže Davidom Lee, ktorému povedala áno iba tento rok.

Basketbalista a známa tenistka si povedali áno v júni tohto roka a na ich svadbe v Toskánsku nechýbali mnohé známe športové celebrity. Za družičky šla dánskej rodáčke kolegyňa Serena Williams a medzi hosťami sa objavili aj Wozniackej súperky, s ktorými sa však v súkromí dobre kamaráti.

Paparazzovia pôvabnú blondínku zachytili pred pár dňami na slnečnom Barbadose. Tam sa už zaobišla bez spoločnosti „slávnych“ kamošov a užívala si s blízkymi priateľmi a predovšetkým manželom. Niektorí tvrdia, že exotika na Barbadose je pre novomanželov akýmisi predĺženými medovými týždňami.

Dvadsaťdeväťročná Wozniacki by sa podľa zdrojov z okolia rada stala čo najskôr mamou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #tenistka #spokojnosť #plavky #manžel #Caroline Wozniacki #Barbados

+ Neseďte celý deň pri televízore, nerobí vám to dobre.
Je na vás vidno, že vás vaša práca baví.
...

+ Samota vám na pár dní prospeje, užite si tieto svoje dni.
Pri peniazoch dajte nie len na rady odborníkov,...