Len červená to môže byť! Vyzliekli sa do bikín a obe dokázali zažiariť...

01.11.2019 00:00

Hoci v stredoeurópskom priestore sa už neomylne k moci dostala chladná jeseň, slnečné Miami je miestom, kde sa môžete aj teraz okúpať. A nájde sa mnoho celebrít, ktoré túto možnosť využijú.

Modelka z Instagramu Selena Weber (vpravo) a...
Modelka z Instagramu Selena Weber (vpravo) a speváčka Lauren Ashley si užívali slnečné počasie na Miami. Autor: VAEM / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Paparazzovia zachytili pred pár dňami na vychýrenej pláži aj dvojicu celebritných hviezdičiek, ktoré síce nemajú medzinárodnú popularitu, ale za to celkom príťažlivé krivky a toľko sledovateľov na Instagrame, že to stačí. Na paparazzovský záujem, samozrejme.

Reč je o modelke z Instagramu Selene Weberovej, ktorá sa v spoločnosti kamarátky Lauren Ashleyovej, speváčky, objavila na slnečnom pobreží. Obe dámy sa môžu pýšiť príťažlivými krivkami a obe ich aj hrdo predviedli. Celkom zhodne v bikinách červenej farby.

Nevedno, či ide o nový plavkový trend, alebo skôs kamarátsku solidaritu a prepojenie, ktoré núti dve dámy kúpiť si takmer navlas rovnakú plážovú garderóbu. Ale vlastne je to celkom jedno. Momentka dvoch sexi krások v bikinách hrá v tomto prípade hlavnú rolu. Svedčí im to, čo poviete?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#teplo #Selena Weber #pláž #Miami
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na bolesti chrbtice by vám mohla pomôcť joga, spravte si na ňu čas.
Raz za čas si môžete dopriať dni plné...

+ Chorôb sa obávať nemusíte, ste zdravý ako rybička.
V práci vás veľmi potrebujú, myslite na kariérny...