V puse nanuk, na tele len pár centimetrov látky! Takto v Miami zvádza Garner

04.11.2019 00:00

O tridsaťročnej modelke a dizajnérke plaviek Kimberley Garnerovej sme už neraz napísali. Samozrejme, v súvislosti s jej podobou v plážovej garderóbe. Teraz sa tiež nedá inak.

Modelka, herečka a dizajnérka plaviek Kimberley...
Modelka, herečka a dizajnérka plaviek Kimberley Garner na pláži v Miami. Autor: New Media Images / SplashNews.com / Splash / Profimedia

Rodáčka z Veľkej Británie, ktorú preslávilo najprv účinkovanie v reality-šou Made in Chelsea, sa objavila na pláži v Miami. A okamžite k sebe priklincovala všetky pohľady.

Dlhonohá blondínka sa na pláži objavila v dvojdielnych ružových bikinách s čiernym lemom a vystavila na obdiv svoju ukážkovú postavičku. Až neuveriteľné sa zdá, že pri jej udržiavaní je schopná siahanuť aj po nanuku, ktorý v momente, keď ju fotografi zvečnili, držala zubami v ústach.

Tridsiatnička Garner odštartovala podnikanie s vlastnou značkou plážového oblečenia v roku 2013 a odvtedy si na konto pripísala množstvo úspechov. Jeden z nich je však z iného súdka. V roku 2017 sa jej totiž naplnili aj herecké ambície, keď dostala hlavnú rolu v akčnom béčkovom filme Sweetheart.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Telo #sexy #krása #Kimberley Garner #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku