Dídžej Guetta a mladá milenka na pláži! On napumpované svaly, ona zase dekolt!

Tvoria pár už bezmála tri roky a zdá sa, že ich láska je stále silnejšia. Aj počas nedávnej návštevy pláže v Miami sa od seba nedokázali odtrhnúť.

22.11.2019 00:00
debata
Dídžej David Guetta a jeho partnerka Jessica... Foto: MEGA / Mega Agency / Profimedia
Dídžej David Guetta a jeho partnerka Jessica Ledon na pláži v Miami. Dídžej David Guetta a jeho partnerka Jessica Ledon na pláži v Miami.

Reč je o dídžejovi Davidovi Guettovi a jeho partnerke Jessice Ledonovej, ktorá je od parížskeho rodáka mladšia o viac ako polovicu. Oboch zachytili objektívy pred pár dňami počas chvíľok relaxu na vychýrenej pláži.

Milenci sa nežne objímali priamo vo vode, nechýbali bozky či zamilované úsmevy. A cestou z vody Guetta romanticky vzal svoju 25-ročnú partnerku za ruky a odviedol si ju na ležadlo.

O Ledonovej príťažlivosti niet pochýb. Modelke, ktorá sa v minulosti objavila v niekoľkých reklamách, nadelila matka príroda prirodzene bujný dekolt a príťažlivú figúru. Vidieť to bolo aj v prúžkovaných bikinách, v ktorých sa v Miami predvádzala.

Päťdesiatdvaročný Guetta sa posledné roky vrhol na cvičenie a posilňovanie a výsledky sú tiež celkom zjavné. Napriek prekročeniu päťdesiatky sa zjavne snaží kedysi jeden z najlepšie zarábajúcich dídžejov planéty udržiavať vo forme.

Médiá v minulosti špekulovali aj o tom, či sa Guetta s Ledonovou nechystajú na rodičovské povinnosti. Zatiaľ však sexy modelka predvádza ploché a pevné bruško. Hudobný mág má s bývalou manželkou Cathy dve ratolesti.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #bikiny #Telo #Miami #David Guetta #sexy #Jessica Ledon

+ Pohyb na čerstvom vzduchu zlepší vašu fyzickú kondíciu.
Nerobte zbytočne paniku, všetko sa dá, keď sa naozaj...

+ Začnite športovať, avšak si dávajte pozor aby ste si pri tom neublížili.
Finančná disciplína je kľúčom k...