Celulitída? Má ju aj topmodelka Kate Moss, v Miami ju neskrývala

06.12.2019 11:00

Slnečná Florida je presne to miesto, kam to aktuálne láka svetové celebrity.

Čas plynie neúprosne aj topmodelkám. Slávna Britka Kate Moss je toho dôkazom. A hoci aj ako 45-ročná vyzerá stále skvelo, niektoré nedokonalosti už neskryje, aj keby chcela.

Obdivovaná múza mnohých návrhárov si z chladnej Európy zaletela oddýchnuť do slnečného Miami. Práve na Floridu to aktuálne ťahá nohé hviezdy, keďže teploty sú tam viac ako príjemné a lákajú do plaviek. Šaty tak na pláži zhodila aj Moss a paparazzi boli pri tom.

Kate Moss na pláži v Miami.
Kate Moss na pláži v Miami. Autor: Profimedia

Slávna blondínka mala na sebe celé čierne plavky značky Heidi Klein (za 250 libier), ktorým nebolo čo vyčítať. Pohľad na zadné partie Mossovej však už taký lákavý nebol – niet sa čomu čudovať, čas pracuje aj v jej prípade a 5 rokov pred okrúhlou päťdesiatkou je celulitída na jej pokožke čoraz viditeľnejšia. Nič to! Topmodelke 90-tych rokov to na nálade neubralo, s úsmevom si užívala v spoločnosti kamarátok, neodpustila si ani cigaretku.

Modelka Kate Moss na spoločnenskom podujatí v...
Modelka Kate Moss na spoločnenskom podujatí v šatách Marc Jacobs - archívna snímka. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Modelka je mamou 17-ročnej dcéry Lile Grace, ktorej otcom je Jefferson Hack. Aj tá už má za sebou prvé kroky v modelingu, slávna mama nie je proti. „Nebránim jej, nechávam to na ňu. Ale budem ju podporovať v akejkoľvek oblasti, pre ktorú sa rozhodne,“ prezradila pred časom v rozhovore pre magazín Love.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Miami #Kate Moss
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku