Ani (poriadne) oblečená, ani nahá... táto kráska ukázala športovcom fakt dosť!

11.12.2019 00:00

Z titulu pre športovca roka od magazínu Sports Illustrated sa tešila v pondelok večer žena - futbalistka Megan Rapinoe. Ale nebola jedinou zástupkyňou nežného pohlavia, ktorá prilákala pozornosť.

Modelka Brooks Nader na vyhlásení Športovej...
Modelka Brooks Nader na vyhlásení Športovej osobnosti roka magazínu Sports Illustrated. Autor: JOHN NACION / INSTAR Images / Profimedia

Poriadnu dávku záujmu si vyslúžila aj modelka Brooks Nader, ktorú dobre poznajú aj čitatelia športového časopisu – teda lepšie povedané jeho špeciálneho plavkového vydania. Práve v ňom totiž táto kráska v minulosti pózovala.

Na červený koberec vyhlásenia cien pre Športovú osobnosť roka síce neprišla v plavkách, ale odhalila toho viac ako dosť. Nejeden by si povedal, že pokojne mohla prísť aj nahá.

Nader si totiž obliekla na seba trblietavý model minišiat, ktoré na telovom a takmer priehľadnom podklade ukázali aj to, čo sa skrýva pod nimi. Modelka tak jasne odhalila obliny svojho dekoltu či telové nohavičky, ktoré si vzala pod šaty.

Dvadsaťtriročná rodáčky z Louisiany však zjavne mala túto provokáciu v pláne a dobre premyslenú. Aj na svojom Instagrame totiž zverejnila video z príprav a tešila sa na reakcie, ktoré vyvolajú jej šaty. Čo poviete na ne vy? Ukázala priveľa, alebo nie?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Sports Illustrated #šaty #priehľadné šaty #odhalenie #Brooks Nader
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku