Biele bikiny, v nich zvodné krivky: Zlatá Barbie vyrazila na pláž!

14.12.2019 00:00

Vo svete modelingu ju prezývajú aj ako Zlatá Barbie. Modelka a influencerka Jasmine Sanders na pláži v Miami predviedla aj svoje "bábikovské" krivky.

Modelka Jasmine Sanders (vľavo) na zábere s...
Modelka Jasmine Sanders (vľavo) na zábere s kamarátkou na pláži v Miami. Autor: RM / SplashNews.com / Splash / Profimedia

Rodáčka z nemeckého Frankethalu, ktorá však po presťahovaní sa do USA vyrastala s rodičmi za veľkou mlákou, sa pred pár dňami stala objektom záujmu paparazzov práve na známej pláži v Miami. Sandersovú zachytili v spoločnosti dobrej kamarátky, s ktorou si zjavne užívali typickú dámsku jazdu.

Modelka oblečená do dvojdielnych bielych plaviek si svoje pozadie chránila uviazanou šatkou okolo pása, napriek tomu však bolo jasné, že sa môže pýšiť príťažlivými krivkami. A nie sú to žiadne proporcie bábiky Barbie, ale skôr bežnej normálnej a krásnej ženy.

Modelka a celebrita Jasmine Sanders.
Modelka a celebrita Jasmine Sanders. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Dvadsaťosemročná Sanders sa po úspechu v módnej brandži, keď sa objavila v tituloch ako Vogue či Esquire a kampaniach pre Nike alebo Aldo, momentálne na čas stiahla. Posledné mesiace údajne venovala najmä oddychu a stretnutiam s priateľmi.

V minulosti tvorila tiež pár so spevákom Chrisom Brownom, tým istým Brownom, ktorý kedysi randil a tiež desivo zmlátil speváčku Rihannu. Vzťah nemecko-americkej krásky však netrval dlho. Momentálne je single a údajne si tento pocit užíva.

#sexy #pláž #Miami #Jasmine Sanders #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku