Bruško ako skala, krivky dokonalé: Jennifer Lopez je skrátka fitness guru!

22.01.2020 00:00

Vďaka výkonu vo filme Zlatokopky obieha momentálne Jennifer Lopez jeden ceremoniál filmových cien za druhým. Ale to neznamená, že by sa vzdala tvrdého tréningu. Konieckoncov, aj preň bola vo filme taká uveriteľná.

Speváčka a herečka Jennifer Lopez predviedla...
Speváčka a herečka Jennifer Lopez predviedla cestou z fitness centra bezchybné bruško. Autor: MiamiPIXX / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Päťdesiatročnú hviezdu zachytili objektívy paparazzov v uliciach Los Angeles. Tentoraz nie v gala a s dokonalým večerným líčením, ale vo športovom oblečení. Lopez strávila predpoludnie vo fitness-centre. To je vlastne aj jedno z miest, na ktorom by ste ju mohli nájsť takmer denne.

Speváčka sa na ulici objavili v legínsach a podprsenkovom tope nad pupok. Aj preto bolo celkom jasne vidieť jej pevné bruško a bezchybne tvarovanú figúru. Krásna latino-diva je známa svojím ultrazdravým životným štýlom a jej tréningový plán sa snaží napodobniť aj mnoho kolegýň. V tomto prípade však ide aj o pripravované vystúpenie na Super Bowl. Hviezda túži byť vo špičkovej forme.

Herečka a speváčka Jennifer Lopez na vyhlásení...
Herečka a speváčka Jennifer Lopez na vyhlásení cien Los Angeles Film Critics Association Awards. Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan

Lopezovej výkon vo filme Zlatokopky stál aj na schopnosti odhaliť sa pred kamerou fyzicky. Konieckoncov, stvárnila v tejto dráme striptérku. Kritici však hovoria aj o výnimočnom hereckom výkone, keď Lopez odhalila svoj talent ako negatívna postava a mnohí ospevujú jej verné stvárnenie hrdinky.

Napriek tomu sa speváčka neobjavila v zozname nominovaných herečiek na blížiace sa filmové ceny Oscar. Jej absencia v radoch nominovaných vyvolala kritické ohlasy niektorých kolegov. Tohtoročné Oscary však čelia kritike aj pre celkovo nízke zastúpenie žien v ďalších nominovaných kategóriach a rovnako sa objavili kritické reakcie na absenciu umelcov inej farby pleti, či už afroamerických alebo ázijských.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zlatokopky #sexy #Jennifer Lopez #fitness #cvičenie #brucho
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku