Všetky oči na jej krivky! Krásna Cindy Bruna vystavila ukážkový dekolt

Nie je až také výnimočné, že vyzerá zvodne a príťažlivo. Ale pohľad na francúzsku modelku Cindy Bruna aj tak vždy stojí za to. Na parížskej charitatívnej akcii vo štvrtok večer to opäť potvrdila.

25.01.2020 12:00
debata (1)
Topmodelka Cindy Bruna na charitatívnej večeri... Foto: Serge Arnal / Starface / Profimedia
Topmodelka Cindy Bruna na charitatívnej večeri v Paríži. Topmodelka Cindy Bruna na charitatívnej večeri v Paríži.

Dlhonohá kráska, ktorú mnohí označujú za jednu z malej skupiny skutočných topmodeliek so ženskými krivkami a príťažlivým telom, sa objavila na večeri Sideaction Gala Dinner. Konala sa po skončení maratóna prehliadok kolekcií haute couture, na ktorých sa Bruna zúčastnila aj pracovne. Predvádzala pre Jeana Paula Gaultiera či dizajnéra Elieho Saaba.

Na štvrtkovom benefičnom gala sa 25-ročná kráska s konžskými a talianskymi predkami objavila v korzetovom tope, ktorý zvýraznil jej pôvabné ženské krivky. Len málokto mohol prehliadnuť plný dekolt a štíhle bezchybné krivky, útly driek a nádhernú pleť tejto mladej dámy.

Krásna Cindy Bruna, ktorá navštívila aj... Foto: SITA/AP, Christopher Smith
Cindy Bruna Krásna Cindy Bruna, ktorá navštívila aj Bratislavu, bola poriadne odvážna. V priehľadnej košeli.

Bruna si určite dobre uvedomuje, že sa radí do zoznamu najsexi žien sveta a jej prezentácia tomu aj zodpovedá. Neprekračuje však hranicu vkusu a aj tentoraz patrila nielen medzi sexy, ale aj najlepšie oblečené dámy.

Slováci môžu modelku vnímať aj ako tvár jedného z bratislavských obchodných centier, ktorá pred časom v rámci fotenia kampane navštívila aj našu krajinu. V minulosti predvádzala tiež pre značku Victoria's Secret.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #krása #Paríž #dekolt #večera #sexy #Cindy Bruna

+ Vyskúšate nové letné športy, rozhýbete telo a zlepšíte svoju kondíciu.
Krásnu jemnú pleť dosiahnete...

+ Zvýšte pozornosť na trampolíne, deti môžu prísť k nepríjemným úrazom.
Hľadajte nové príležitosti na...