Dvadsaťsedemročná hnedovláska, ktorá kedysi získala titul Miss USA a následne aj korunku svetovej kráľovnej krásy, nemohla počas víkendu chýbať v Miami. Robila totiž garde svojmu priateľovi – o štyri roky mladšiemu športovcovi Christianovi McCaffreymu.
Dvojica počas uplynulého víkendu absolvovala niekoľko večerných akcií, medzi nimi aj ceremoniál vyhlásenia cien pre najlepších hráčov amerického futbalu (NFL). Culpo neponechala nič na náhodu a predviedla objektívom poriadne zvodný outfit s vysokým rozparkom, ktorý lákal pozornosť hostí. McCaffrey sa po jej boku spokojne usmieval.
Paparazzovia však načapali krásku aj počas bieleho dňa a to priamo na pláži. Zvodná modelka, ktorá je okrem iného aj ambasádorkou niekoľkých značiek dámskej bielizne, sa predviedla v dvojdielnych bikinách a ružových šortkách z dielne značky Chanel. O tom, že opäť jej musela patriť pozornosť okolia, azda ani netreba pochybovať.
Culpo má zjavne slabosť na športové typy. V minulosti tvorila pár tiež so športovcom Dannym Amendola, ktorý sa po rozchode vyjadril, že ich vzťahu neprospievala Culpovej neustála snaha o pozornosť na Instagrame a sociálnych sieťach. Pred týmto vzťahom tvorila bezmála dva roky pár aj so spevákom Nickom Jonasom.