Je ti tesno, dievčatko? Olivia Culpo v malých bikinách ukázala sexy krivky

17.02.2020 00:00

Po nedávnom Super Bowl môžu konečne oddychovať. Alebo lepšie povedané, pridať si v novom roku ďalšiu dovolenku. Modelka Olivia Culpo sa rozhodla pre Mexiko.

Modelka a misska Olivia Culpo v spoločnosti...
Modelka a misska Olivia Culpo v spoločnosti svojho partnera Christiana McCaffreyho na pláži v Mexiku. Autor: SplashNews.com / Splash / Profimedia

Bývalá kráľovná krásy, ktorá je dnes úspešnou influencerkou, sa objavila na pláži v stredoamerickej krajine. Paparazzovia ju tam však nezvečnili samu, ale v spoločnosti partnera Christiana McCaffreyho.

Dvojica si užívala slnečné počasie a musela sa zmieriť aj s tým, že z diaľky na nich číhajú reportéri. Možno aj preto na pláži nepobudli dlho a namierili si to čoskoro na hotel.

Objektívom však rozhodne neušlo z dohľade sexy telo brunetky, ktorá v minulosti tvorila pár aj s Nickom Jonasom. Biele dvojdielne bikiny skryli len to najnutnejšie, ale čo je vtipné, vyzerali ako o číslo či dve menšie. Poprsie z nich vykúkalo na spodnom okraji a nohavičky zase zvýrazňovali intímne partie.

Jej mladší partner, ktorý je úspešným hráčom NFL, však určite neprotestoval. Podľa zdrojov z okolia páru je McCaffrey nadšený zo svojej celebritnej partnerky. „Nevie sa jej nabažiť. Sú nerozluční,“ komentoval zdroj.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#paparazzi #Olivia Culpo #Mexiko #Christian McCaffrey #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku