Zázrak prírody? 50-ročná Lopez sa odfotila v bikinách, vyzerá božsky

17.02.2020 13:08

Speváčka Jennifer Lopez už viackrát potvrdila, že jej fyzický zjav sa blíži prírodnému zázraku. A najnovší záber priamo z jej kúpeľne a v bikinách nehovorí inak.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Relaxed and recharged.

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo),

Päťdesiatročná hudobná umelkyňa, ktorá pred pár týždňami postavila na nohy amerických divákov v prestávke Super Bowl spoločným vystúpením so Shakirou, pridala najnovší záber na svoj Instagram. Dvojnásobná mama pridala fotografiu nazývanú tiež „mirror-selfie“, teda odfotila sama svoj odraz v zrkadle. A mala na tom pri sebe len dvojdielne bikiny.

„Zrelaxovaná a nabitá novou energiou,“ napísala len stručne k záberu Lopez, ktorá opäť potvrdila, že jej figúra je skutočne príťažlivá a merať sa môže aj s dámami mladšími o polovicu.

Speváčka Jennifer Lopez pri tréningovom hode...
Speváčka Jennifer Lopez pri tréningovom hode loptou predviedla svoje svalnaté pevné telo. Autor: SITA/AP, Morry Gash

Pred vystúpením na Super Bowl trávila latino-diva týždne v posilňovni, aby dostala svoje krivky do žiadanej podoby. Treba však tiež podotknúť, že pre Lopezovú je cvičenie bežnou súčasťou života už roky.

Ešte minulý rok pri práci na filme Zlatokopky trávila Jennifer hodiny tréningom tanca pri tyči, ktorý spevňuje svalstvo inak ako klasické cvičenie vo fitku. Dodnes si túto techniku pochvaľuje a priznala sa, že pridala do svojej cvičebnej rutiny aj tyč.

Speváčka Jennifer Lopez triumfovala na
		šou...
Shakira
		odštartovala vystúpenie v
		prestávke...
+13Shakira (vľavo) a
		Jennifer Lopez boli
		hviezdami...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Telo #Jennifer Lopez #Instagram #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku