Späť v civilizácii! Zvodná Kelly Brook sa podelila o sexy momentky

20.03.2020 00:00

Epidémii koronavírusu síce neunikli, ale britská modelka, moderátorka a herečka Kelly Brook si aspoň jej štart užívala idylicky. S partnerom na Maledivách.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Take me Back

Príspevok, ktorý zdieľa Kelly Brook (@iamkb),

Štyridsaťročná brunetka sa počas uplynulých dní nachádzala v luxusnom hotelovom rezorte priamo na pláži, kde si s partnerom Jeremym Parisim užili niekoľko romantických dní. Brook, ktorú na Instagrame sleduje viac ako milión užívateľov, bola najprv so zdieľaním informácií pomerne striedma. Zdieľnejší bol skôr jej partner Parisi.

Prišlo však aj to, na čo čakali mnohí fanúšikovia tejto obdarenej krásky a niekdajšej hviezdy magazínov. Brook zverejnila v týchto dňoch zábery v plavkách, ako pózuje na pláži a predvádza plnšie ženské tvary.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

❤️ @joalimaldives #joalimaldives #joyofliving #joalimoments #maldives #holidays #travel

Príspevok, ktorý zdieľa Jeremy Parisi (@jeremyparisi),

Medzitým sa už stihla 40-ročná moderátorka vrátiť späť do práce a britskí reportéri ju pred dvoma dňami zvečnili pred vstupom do budovy rádia Heart Radio.

Vyzvala tiež svojich krajanov a poslucháčov, aby zostali zdraví a v bezpečí, zatiaľ čo ona spoločne so svojím kolegom plánujú pokračovať vo vysielaní a prinášať poslucháčom aspoň trochu pozitívnej energie a dobrej nálady.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sexy #Maldivy #Kelly Brook #dovolenka #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku