Thorova manželka na pláži: Ani v karanténe sa nevzdáva pohybu a je sexy!

07.04.2020 00:00

Austrálske verejné pláže sú síce podľa nariadení vlády zavreté, aspoň väčšina z nich. Ale užiť si chvíle súkromnej idylky si hviezdny pár Chris Hemsworth a Elsa Pataky neodpustili.

Herečka Elsa Pataky v priestoroch Byron Bay v...
Herečka Elsa Pataky v priestoroch Byron Bay v Austrálii. Autor: Media-Mode / SplashNews.com / Splash / Profimedia

Manželov, ktorí spoločne vychovávajú tri ratolesti, zachytili objektívy paparazzov na pláži známeho zálivu Byron Bay. Španielska rodáčka sa prechádzala po piesočnatej pláži v dvojdielnych bikinách a so slameným klobúkom na hlave. Z tváre jej nemizol úsmev a užívala si príjemné slnečné počasie.

Jej manžel, ktorého svet pozná predovšetkým ako komiksového Thora, sa nachádzal len kúsok od svojej polovičky. Zdalo sa akoby sledoval vlny a skúmal, či budú vhodné podmienky na surfovanie.

Herecký pár je známy tým, že sa intenzívne venuje športovým aktivitám. V prípade Hemswortha ide o nutnosť z pracovného hľadiska, ale tiež dlhoročnú vášeň. S Patakyovou spoločne pripravili už dávnejšie aj mobilnú aplikáciu na cvičenie, kde zároveň radia s jedálničkom a sprievodnými aktivitami zdravého životného štýlu.

Svoje návyky nechcú opustiť ani v prípade izolácie, v ktorej sa nachádza momentálne väčšina svetových domácností a rodín.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pláž #izolácia #Elsa Pataky #Chris Hemsworth
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Obavy z verejných plavární budú na mieste, vhodne sa chráňte.
Dnes nie je najlepší čas cestovať za nákupmi...

+ Spoliehajte sa na vlastný rozum, ale nepodceňujte signály vášho tela.
Nedávajte peniaze neznámym agentúram...