Kelly Rowland sa vyzliekla do bikín v novom videu: Je to oslava všetkých žien!

Sedem rokov trvala veľká hudobná prestávka, ktorú si dala speváčka Kelly Rowland. V roku 2013 vydala svoj sólový album, teraz prichádza s novým singlom. A ohúri nielen hudbou.

18.04.2020 14:30
Speváčka Kelly Rowland na zábere z videa Coffee. Foto:
Speváčka Kelly Rowland na zábere z videa Coffee.
6

Niekdajšia členka formácie Destiny's Child sa totiž vo videoklipe k pilotnému singlu s názvom Coffee vyzliekla do plaviek. A výsledok naozaj vyrazí dych. Rowland totiž predvádza krivky, ktoré by mohli závidieť aj o polovicu mladšie dievčatá.

Tridsaťdeväťročná umelkyňa sa v novinke vyzliekla do bikín, ktoré majú podobný čokoládový tón ako jej pokožka. Pre magazín Essence prezradila, že singel je jej vlastnou veľkou oslavou ženstva. „Chcem vo videu vzdať poctu ženám – každému odtieňu, každej farbe kávy, každej krivke, všetkým esenciám, ktoré mi odovzdali,“ komentovala Rowland.

Prezradila tiež, že jej zámerom bolo „prijať svetlo do nás samých a našej sexuality a ukázať nás v božej perspektíve spôsobom, ktorý už nepotrebuje potvrdenie od nikoho iného“.

Speváčka a porotkyňa šou Voice Australia tak poukazuje na to, že ženy sa cítia často neisté bez toho, aby ich niekto neustále uisťoval alebo im potvrdzoval, aké atraktívne a výnimočné sú. To však nie je pravda a je podľa Rowlandovej dôležité, aby si ženy, špeciálne afroamerické ženy uvedomili svoju výnimočnosť.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
6 debata chyba
Viac na túto tému: #ženstvo #videoklip #Telo #krása #Kelly Rowland #Coffee

+ Dnes vás stretne znamenie, ktoré vám povie akým smerom sa máte uberať.
Mali by ste sa starať viac o seba ako o...

+ Nepreháňajte to s alkoholom, zatieňuje vám to myseľ.
Nejako to dopadnúť musí, avšak nemáte sa čoho obávať....