Brazílska kráska vyrazila dych na Instagrame: Toto foto vás preberie z letargie

23.04.2020 00:00

Patrí do skupiny brazílskych krások, ktorých fyzické pôvaby predurčili ku kariére topmodeliek a spolupráci s najznámejšími značkami výrobcov bielizne či plaviek. Divil by sa niekto? Po tomto zábere určite nie...

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Secret garden

Príspevok, ktorý zdieľa Izabel Goulart (@izabelgoulart),

Modelka Izabel Goulart sa podobne ako množstvo jej kolegýň nachádza momentálne v karanténe. Prežíva ju vo Francúzsku, kde žije väčšinu roka aj so svojím partnerom. A práve na balkóne luxusného príbytku vznikla aj fotografia, ktorá nepochybne potešila všetkých fanúšikov Goulartovej sexi kriviek.

Tridsaťpäťročná modelka na nej predvádza svoje tvarované pozadie v bikinách s tanga nohavičkami. Dokonalé tvarovanie pozadia vyzerá priam až nereálne, akoby išlo o krivky plastovej bábiky.

V prípade Goulartovej, ktorá je poctivou fanúšičkou športu a pre svoje povolanie roky dodržiava prísnu životosprávu a venuje sa cvičeniu, je to však naozaj realita.

„Tajomná záhrada,“ napísala modelka k fotografii, ktorá určite vyvolala túžbu, údiv, ale možno aj trošku závisti u sledovateľov na Instagrame. Brazílčanka však nie je jediná, ktorá si súčasné chvíle domácej karantény a izolácia užíva v bikinách.

Nižšie si pozrite aj ďalšie jej kolegyne, ktoré sa v posledných týždňoch predviedli na sociálnej sieti. Či už v rámci toho, ako si užívajú svoju vlastnú karenténu, alebo aspoň v rámci spomienky na časy, keď si mohli vyraziť k moru a užívať slnko aj slanú vodu..

Lais Ribeiro

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Lais Ribeiro (@laisribeiro),

Roosmarijn de Kok

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

working on my ~quarantan~

Príspevok, ktorý zdieľa roosmarijn de kok (@roos),

Elsa Hosk

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Self-care monday happy Easter

Príspevok, ktorý zdieľa elsa hosk (@hoskelsa),

Romee Strijd

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Smile for the picture

Príspevok, ktorý zdieľa Romee Strijd (@romeestrijd),

Nadine Leopold

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#Tb to ☀️

Príspevok, ktorý zdieľa Nadine Leopold (@nadineleopold),

Kendall Jenner

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

i wanna go back so bad @amberasaly

Príspevok, ktorý zdieľa Kendall (@kendalljenner),

Michaela Kocianová

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Regulars ✅

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

Hailey Bieber

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

craving some and thinking about

Príspevok, ktorý zdieľa Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber),

Joan Smalls

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Savage Anthem #stayhome Cleaning

Príspevok, ktorý zdieľa Joan Smalls (@joansmalls),

Cindy Bruna

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Have you been reading these days ? ‍ #StayHome

Príspevok, ktorý zdieľa Cindy Bruna (@cindybruna),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zadoček #modelky #karanténa #Izabel Goulart #Instagram #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku