Ona nikdy nesklame! Ratajkowski hore bez spríjemňuje karanténu ostatným

Pozrieť si Instagram modelky Emily Ratajkowski je vždy zárukou príjemného rozptýlenia. A táto dáma rozhodne nesklame ani v časoch korony.

26.04.2020 00:00
debata (2)
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

@inamoratawoman

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Ratajkowski (@emrata),

Rodáčka z Londýna, ktorá žije v USA, zverejnila aj pred pár dňami na svojom profile šteklivý záber, ktorými je taká povestná. Fotoaparát zachytil Ratajkowski pri jedálenskom stole len v spodnom diele bikín a rukami si zahaľujúc intímne partie.

Hoci na obrázku nič konkrétne vlastne nevidieť, niekedy stačí menej a je to viac. A to sa potvrdzuje aj v prípade zvodnej brunetky, ktorá je však už viac ako dva roky zadanou dámou.

Modelka a ašpirujúca herečka sa vydala pred časom za filmára Sebastiana Beara-====== Nadpis ide sem… ======McLarda, s ktorým väčšinu roka žijú v New Yorku a občas si užijú pár týždňov v Los Angeles. Hoci dvojica zvyčajne svoje spoločné momentky na sociálnych sieťach nezdieľa, spoločná izolácia a karanténa rodia aj výnimky.

Taká sa objavila pred pár dňami, keď Emily zavesila na svoj Instagram aj záber z postele s manželom. Samozrejme, pri všetkej počestnosti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Ratajkowski (@emrata),

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #hore bez #Instagram #manžel #Emily Ratajkowski #Sebastian Bear-McLard

+ Pravidelný prísun vitamínov zlepší vašu obranyschopnosť.
Prinúťte sa dnes dorobiť aspoň časť práce, nebuďte...

+ Vaše telo potrebuje vitamíny, doprajte mu ich v akejkoľvek podobe.
Ak niečo sľúbite, snažte sa to aj splniť,...