Bývalá britská Miss ako 'Miss mokré tričko'? Fíha, jej postava je špičková

29.04.2020 00:00

V rodnej Británii sa po zisku titulu Miss stala vyhľadávanou kráskou. Pre niekoľko škandálov aj miláčikom bulváru. Dnes Danielle Lloyd žije rodinným a usporiadaným životom, ale sexy byť neprestala.

Niekdajšia kráľovná krásy Danielle Lloyd na...
Niekdajšia kráľovná krásy Danielle Lloyd na zábere paparazzov. Autor: BACKGRID / Backgrid UK / Profimedia

Pôvabnú tmavovlásku zvečnili britskí paparazzovia pred pár dňami, keď sa so svojím manželom Michaelom a štyrmi deťmi, ktoré spoločne vychovávajú, venovali bohumilej činnosti – umývaniu auta. Ale nebol to luxusný štvorkolesový tátoš, ktorý by v tomto prípade zaujal najviac.

Štvornásobná mama sa totiž objavila pred domom v rámci príjemného slnečného dňa v plavkovom červenom tope a džínsových šortkách a vyzerala ako z reklamy. Pozornosť upútali jej prednosti, ale aj ukážková figúra. Lloyd sa zjavne venuje poctivo cvičeniu aj v odporúčanej karanténe, ktorá pred pár týždňami „dorazila“ aj do Veľkej Británie.

Tridsaťšesťročná rodáčka z Liverpoolu je už druhýkrát vydatá a s druhým partnerom Michaelom O'Neillom majú najmladšieho syna. Trojicu starších chlapcov priviedla na svet počas vzťahu s futbalistom Jamiem O'Hara.

Pri jej niekdajšom úspechu v rámci národnej súťaže krásy sa z nej stala vyhľadávaná modelka. Lloyd však neskôr titulu zbavili pre porušenie zmluvy. Rozhodla sa totiž pózovať pre pánsky magazín Playboy a svoje prednosti viackrát odhalila aj v ďalších pánskych magazínoch.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #svaly #postava #karanténa #Danielle Lloyd #bikiny

+ Spravte si deň len pre seba, zaslúžite si to.
Vykročte do nového týždňa tou správnou nohou.
...

+ Strávené večery pri televízií vám neprospievajú, vaša krčná chrbtica trpí.
Prejavte dôveru aj v niekoho...