Spoznáte slávnu krásku z Ruska? Tvár chráni rúško, ale dekolt... šup ukázať!

30.04.2020 00:00

Ktohovie, či bolo ľahké pre paparazzovať spoznať známu ruskú modelku a príležitostnú herečku Irinu Shaykovú, keď si vyrazila na prechádzku v uliciach New Yorku.

Modelka Irina Shayk a jej dcérka Lea na...
Modelka Irina Shayk a jej dcérka Lea na prechádzke v New Yorku. Autor: T.JACKSON / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Jedna z najkrajších žien modelingu sa vybrala pred pár dňami na prechádzku v spoločnosti svojej dcérky Ley, ktorej otcom je herec a režisér Bradley Cooper. Dlhonohá brunetka mala síce na tvári ochranné rúško, ale reportéri dobre vedeli, že to je ona – dostali tip. A napomôcť mohol aj fakt, že 33-ročná kráska predviedla síce tvár zahalenú, no jej povestný dekolt odhalila v tope s výstrihom.

Shaykovej fyzické prednosti jej v minulosti prihrali niekoľko titulov najsexi ženy modelingu a tiež pracovné príležitosti súvisiace s predvádzaním luxusnej bielizne či plaviek. V čase, keď ešte len čakala svoju jedinú dcérku, sa dokonca objavila na móle počas prehliadky známej značky Victoria's Secret.

Potom sa však už modelka sústredila viac na materstvo a starostlivosť o dcéru aj partnera. Rozchod, ktorý prišiel, bol pre mnohých prekvapivý. Irinu však len nedávno zachytili objektívy v spoločnosti nového muža.

Opäť v newyorských uliciach a konkrétne išlo o galeristu a obchodníka s umením Vita Schnabela, ktorý bol v minulosti napríklad partnerom Heidi Klumovej. Či to bude ďalší známy partner pre túto krásku, ukáže čas. Irina Shayk svoje súkromie komentuje minimálne.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#výstrih #prechádzka #ochranné rúško #New York #irina Shayk
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Spoliehajte sa na vlastný rozum, ale nepodceňujte signály vášho tela.
Nedávajte peniaze neznámym agentúram...

+ Mali by ste začať brať život s nadhľadom, ste príliš upätá na pravidlá.
Nepodľahnite klamstvám zaručenej...