Britney Spears s pár retiazkami na nahom tele! Toto spáchali fanúšikovia

12.05.2020 10:30

Speváčka Britney Spears nahrala svoj album Glory už v roku 2016, no o takmer štyri roky neskôr sa udiala naozaj nečakaná vec.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

You asked for a new Glory cover and since it went to number one we had to make it happen !!!! Couldn’t have done it without you all ✨!!!!

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears),

Fanúšikovia americkej popovej princeznej žiadali o nový obal albumu. Petícia, ktorá sa tak trošku z humoru začala šíriť internetovými kanálmi, však napokon vyvrcholila celkom novým obalom. Ten namiesto zahmleného detailu na tvár plavovlasej hviezdy tentoraz zachytáva omnoho lascívnejšiu a vyzývavejšiu Britney.

Speváčka leží takmer nahá uprostred púšte a telo jej zahaľuje len pár retiazok zo zlata. Hrubá veľká reťaz leží na zemi vedľa nej. Nový obal albumu zdieľala na svojom Instagrame aj samotná speváčka so slovami, že „jednoducho sme to museli spraviť“.

Zaujímavosťou je, že nový vizuál sa objavil na streamovacích platformách a nahradil pôvodný obal nahrávky Glory.

Britney Spears údajne pracuje aj na nových skladbách, ale posledné týždne trávila skôr časom s rodinou a po odlúčení od priateľa Sama Asghariho pre nútenú karanténu aj s ním. Na Instagrame zverejnila len pred pár dňami tiež video, ako spoločne cvičia.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#nahá #Instagram #Britney Spears #album
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pred zdravotnými ťažkosťami sa neskryjete, bolesti sa môžu prehlbovať.
Pozor na letné agentúry, ktoré...

+ Spoliehajte sa na vlastný rozum, ale nepodceňujte signály vášho tela.
Nedávajte peniaze neznámym agentúram...