Pamätáte si fešného vojaka z Transformers? Na pláži ukázal, ako ho roky zmenili

16.06.2020 00:00

Jeden čas patril medzi najsexi hviezdy Hollywoodu. Jeho urastená postava a tvár manekýna mu prihrali úlohy v niekoľkých akčných snímkach, azda najznámejšou je film Transformers.

Herec Josh Duhamel na zábere z pláže v Malibu.
Herec Josh Duhamel na zábere z pláže v Malibu. Autor: BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Herec Josh Duhamel sa od jeho nakrútenia predsa len trošku zmenil. A konieckoncov, je to aj pochopiteľné, pribudlo mu pár rokov. Dnes 47-ročného herca zachytili cez víkend objektívy na pláži v Malibu.

Filmový hrdina, ktorý sa naposledy objavil aj v romantickej komédii S láskou, Simon, prišiel na pláž sám a užil si chvíľku v príjemne teplom oceáne, ale aj na piesočnatej pláži. V momente, keď si uvedomil, že ho sledujú objektívy paparazzov, sa však zjavne rozhodol svoju „samotársku“ chvíľku ukončiť.

Duhamel bol v minulosti ženatý so speváčkou Fergie, s ktorou majú aj spoločného potomka. Od ich rozchodu však herca nevídať často v ženskej spoločnosti a zdá sa, že si stále ešte užíva obdobie života single muža pred päťdesiatkou.

Hoci ho vo februári tohto roka zachytili novinári aj v spoločnosti neznámej dámy, dvojica šla spolu na obed v jednom z podnikov v Los Angeles – neskôr vysvitlo, že ide len o dobrú kamarátku.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pláž #Josh Duhamel #hore bez
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite konzumovať viac zdravých potravín, začnete sa cítiť lepšie a zdravšie.
Svoje návrhy si nechajte...

+ Dávajte si pozor na psychickú únavu, tá je pre telo najhoršia.
Očakávajte poriadne ťažké pracovné obdobie,...