40 rokov od Modrej lagúny šla znovu do bikín! 55-ročná Brooke Shields očarí

07.07.2020 00:00

Patrila kedysi medzi najslávnejšie modelky Ameriky a popri tom sa presadila aj na filmovom plátne. Ani s pribúdajúcim vekom však zo šarmu a sexepílu Brooke Shieldsovej neubúda.

Herečka Brooke Shields sa len pár dní po oslave...
Herečka Brooke Shields sa len pár dní po oslave svojich 55. narodenín vyzliekla do bikín. Autor: MICHAEL SIMON / INSTAR Images / Profimedia

Slávna hviezda filmu Modrá lagúna sa presne štyridsať rokov od premiéry filmu vyzliekla do dvojdielnych bikín a odvážne zapózovala najatému fotografovi v priestoroch vlastnej luxusnej vily v Hamptons neďaleko New Yorku. Dnes 55-ročná Brooke Shields sa veru má dôvod predvádzať.

Vysoká herečka sa pred objektív postavila v bikinách s motívom americkej vlajky. Na modrej podprsenke žiarili biele hviezdičky, spodný diel zase tvoril prúžkovaný červeno-biely motív. Obdivovateľom však nepochybne nezáležalo na vzoroch, ale na atraktivite hviezdy.

Herečka Brooke Shields na zábere z filmu Modrá...
Herečka Brooke Shields na zábere z filmu Modrá lagúna. Autor: Columbia Pictures Corporation

Matka dvoch tínedžerských ratolestí sa hrdo predviedla pred fotoaparátom a potvrdila nielen svoju povesť profesionálky pred objektívom, ale rovnako aj svoje vyžarovanie a pôvab. Shields pritom svoje 55. narodeniny oslávila v posledný májový deň, takže je vlastne relatívne čerstvou oslávenkyňou.

Zábery, ktoré vznikli v Hamptons, boli údajne jej ukážkou toho, že aj žena v zrelom veku sa môže hrdo hlásiť k svojmu telu a vyzerať ukážkovo. Čo myslíte vy, páči sa vám Brooke Shields v bikinách?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #narodeniny #Hamptons #Brooke Shields #bikiny

+ Fajčením škodíte sami sebe ale aj okoliu, mali by ste sa nad tým zamyslieť.
Za množstvo práce si zaslúžite...

+ Nemusíte všetko zvládať sám, vaša partnerka je tu pre vás.
V práci dnes zamakajte aby ste si neskôr mohli...