Nečudo, že sexi manželke je Matt Damon verný skoro dve desaťročia! Na jej tele niet chybičky

30.07.2020 00:00

Manželka Matta Damona (49), Argentínčanka Luciana Barroso, sa objektívov paparazzi fotografov báť nemusí!

Na slávny hollywoodsky pár si počkali na pláži v Malibu, aby dvojicu zachytili pri šantení vo vode. A oplatilo sa! Pohľad na 44-ročnú Lucianu veru poteší! Nielen jej manžela, Matta Damona.

44-ročná manželka Matta Damona, Luciana...
44-ročná manželka Matta Damona, Luciana Barroso, na pláži v Malibu. Autor: Ability Films / SplashNews.com / Splash / Profimedia

Dvojica si vychutnala deň voľna kúpaním a surfovaním, pritom si vymieňali horúce bozky. Zdá sa, že tento manželský pár sa o vášeň vo vzťahu báť nemusí.

Rodáčka z Argentíny mala na sebe tmavozelené bikiny, ktoré len veľmi zľahla zakrývali jej sexi telo. Dlhé vlasy jej padali na plecia a po tele jej stekali kvapky vody. Pevný zadok a stehná, ani stopa po celulitíde – 44-ročná matka štyroch ratolestí sa má čím pochváliť. Párik patrí k najstabilnejším manželstvám Hollywoodu, dvojica spoločne žije v manželstve od roku 2005, randiť začali v roku 2002. Okrem troch detí s Damonom je Luciana aj mamou už 21-ročnej dcéry Alexie, ktorú má z predošlého manželstva.

Herec Matt Damon a jeho manželka Luciana Barroso.
Herec Matt Damon a jeho manželka Luciana Barroso. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Pred časom Matt Damon opísal, ako počas koronakrízy uviazol s celou rodinou v Írsku. Herec sa zdržiaval od marca so svojou rodinou v prímorskej dedine Dalkey južne od Dublinu. Nakrúcal tam snímku režiséra Ridleyho Scotta The Last Duel (Posledný duel). „Cítim sa ako v rozprávke,“ povedal Damon v lokálnej rozhlasovej stanici. "Je to neuveriteľné. Toto je jedno z najkrajších miest, kde som kedy bol.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #Matt Damon #Luciana Barroso

+ Stále len pracujete, mali by ste si aj oddýchnuť, takto sa len trápite.
Za málo peňazí robíte veľa roboty,...

+ Užite si krásny deň v prírode.
Dokončite si štúdium, je to pre vás veľmi dôležité.
...