Speváčka Rita Ora na Ibize! Paparazzovia v pozore, ukázala krivky aj milenca

04.08.2020 09:06

Aj ona strávila niekoľko mesiacov v karanténe. A rovnako ako množstvo jej šoubiznisových kolegov si aj ona momentálne užíva uvoľnenie pandemických opatrení na luxusnej dovolenke. Reč je o speváčke Rite Ore.

Speváčka Rita Ora si užíva dovolenku na Ibize....
Speváčka Rita Ora si užíva dovolenku na Ibize. Bez horného dielu plaviek. Autor: MEGA / The Mega Agency / Profimedia

Dáma, ktorá má na konte hity ako Anywhere či Let me love you, sa už niekoľko dní nachádza na španielskom ostrove Ibiza, kam odcestovala so skupinou kamarátok, ale tiež v spoločnosti nového partnera. Jeho totožnosť odhalili médiá len pred pár týždňami a je pomerne prekvapivá. Ora sa totiž dala dokopy s gréckym režisérom Romainom Gavrasom, synom ešte slávnejšieho filmového tvorcu Costu Gavrasa.

Kde sa dvojica zoznámila, nie je celkom jasná. Pri pomerne bohatom sociálnom živote krásky z kosovskej Prištiny sa však dá predpokladať, že to bolo na niektorej zo spoločenských udalostí ešte pred pandémiou koronavírusu. Alebo na niektorej zo súkromných párty, ktoré sa vraj v Londýne odohrávali aj počas pandémie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

sunbathing series. Starts now.... who else gets bored when sunbathing?

Príspevok, ktorý zdieľa RITA ORA (@ritaora),

Každopádne, na dovolenke na Ibize, kde nemohli chýbať ani paparazzovia, nezaujal len nový partner. Dvadsaťdeväťročná Ora sa totiž bez ostychu vyzliekla len do bikinových nohavičiek, horný diel bikín odložila na ležadlo. A tak sa reportérom naskytol pohľad na jej odhalené bujné krivky.

O tom, že Ora sa vôbec neostýcha, však svedčia aj momentky z jej vlastného Instagramu. Áno, chápete správne, aj tam zverejnila zábery hore bez. Na pláži však nebola jediná. Aj časť jej kamarátok má zjavne rada opaľovanie sa hore bez.

O pár dní neskôr potom Oru zachytili v spoločnosti o generáciu staršej britskej topmodelky Kate Mossovej. Celebritná dvojica si spoločne vyrazila na obed v jednej z vychýrených reštaurácií na Ibize.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Rita Ora #milenec #Ibiza #hore bez #dovolenka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku