Oranžové bikiny a rozdiel 20 rokov! Postavička Halle Berryovej sa zmenila minimálne

12.08.2020 00:00

Je to takmer dvadsať rokov, čo si rodáčka z amerického Ohia, Halle Berry (53), zahrala Bond-girl.

V roku 2002 sa objavila v slávnej úlohe, po ktorej túži každá herečka. Bond-girl Jinx Johnson si zahrala v snímke James Bond: Dnes neumieraj, v ktorej agenta 007 stvárnil Pierce Brosnan. Scéna, kedy sa na pláži objaví ako morská siréna v oranžových bikinách, sa stala legendárnou. Scéna bola zároveň poctou Ursule Andressovej, keďže išlo o takmer o identickú scénu v rovnakom modeli plaviek aké mala Ursula v inom filme o Jamesovi Bondovi (Doktor No – 1962).

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Never been a shady beach.

Príspevok, ktorý zdieľa Halle Berry (@halleberry),

Na časy spred osemnástich rokov si zaspomínala dnes 53-ročná Oscarom ovenčená hviezda na svojom Instagrame. Fanúšikom sa ukázala v oranžových bikinách opäť – i keď nie celkom identických, v akých zvádzala slávneho Bonda. Na aktuálnom zábere má herečka na sebe model značky Boohoo za 25 dolárov.

Vľavo: Halle Berry v bondovke Dnes neumieraj...
Vľavo: Halle Berry v bondovke Dnes neumieraj (2002) a na aktuálnej snímke. Autor: Instagram

Ako vidieť na záberoch, takmer 20 rokov sa na postavičke Berryovej síce podpísalo, ale naozaj len minimálne. Hoci čas beží neúprosne aj v Hollywoode, sexi krivky môže bez obáv ukazovať aj v bikinách a aj po 50-ke!

Pekné telo jej však nespadlo z neba a ako dokazuje aj na sociálnych sieťach, vyžaduje si tvrdý boj – pravidelné tréningy sú tak pevnou súčasťou každodenného života Halle Berryovej už niekoľko rokov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Halle Berry
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Malo by byť pre vás samozrejmosťou, že nie všetko na internete je pravda.
Zamyslite sa nad sebou,...

+ Doprajete si veľa kvalitného spánku, budete potrebovať novú energiu.
Vitamín D môžete načerpať aj na...