Švédsky anjelik si strážil tajomstvo a teraz... je odhalené doslova! A donaha

02.10.2020 00:00

Šťastné tajomstvo si nechávala pre seba niekoľko mesiacov. Správu o tehotenstve však napokon topmodelka Elsa Hosk zverejnila vo "veľkom štýle".

Sexy plavovláska, ktorú svet pozná najmä ako anjelika značky Victoria's Secret, v stredu zverejnila na svojom Instagrame sériu čiernobielych záberov z fotenia. Je na nich celkom nahá a profesionálne sa zvŕta pred objektívom, zahalená len decentne a rafinovane do kožušiny prehodenej cez ramená.

Švédska rodáčka už v minulosti absolvovala niekoľko fotení, ale na tomto je nové jej zaoblené bruško. Modelka je totiž tehotná a ako naznačila, už má za sebou polovicu z deviatich mesiacov. „Nechávala som si nejaký čas tohto anjelika v mojom bruchu ako tajomstvo,“ napísala Hosk na Instagrame.

„Cítim sa viac neopísateľne šťastná a nadšená, že budem mamou a začnem novú kapitolu môjho života po boku mužamojich snov,“ doplnila ešte Hosk a nezabudla tiež svojho partnera pomenovať. „V polovici cesty, Tom Daly,“ dodala kráska.

Švédska topmodelka Elsa Hosk.
Švédska topmodelka Elsa Hosk. Autor: SITA/AP, Christopher Smith

Podobne ako samotné tehotenstvo aj vzťah s Dalym, ktorý podniká v oblasti funčného športového oblečenia a okuliarov, tajila kedysi kráska niekoľko mesiacov. Dvojica pritom oficiálne spolu tvorí pár už od roku 2015 a podľa ich priateľov sú ich vzájomné city stále rovnako intenzívne.

Hosk s Dalym zvládli bez väčších problémov aj jarné mesiace karantény spôsobenej pandémiou vírusu covid-19. Konieckoncov, zdá sa, že očakávané dieťa bude práve „jej produktom“.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #tehotenstvo #nahá #Instagram #Elsa Hosk

+ Ak v práci nestíhate jesť, privstaňte si a doprajte si bohaté raňajky, sú dôležité.
S financiami na tom...

+ Neseďte celý deň pri televízore, nerobí vám to dobre.
Je na vás vidno, že vás vaša práca baví.
...