Závidel by mu aj Arnie! Thor Hemsworth je v ukážkovej forme, pozrite sa

07.11.2020 11:00

Fanúšikovia sa už možno nevedia dočkať ďalšieho filmového príbehu o Thorovi, ale faktom je, že počkať si budú musieť ešte celkom dlho. Herec Chris Hemsworth im to "nahrádza", ako vie...

Herec Chris Hemsworth po hodine ranného...
Herec Chris Hemsworth po hodine ranného plávania v Byron Bay. Autor: Media-Mode / SplashNews.com / Splash / Profimedia

Austrálsky rodák, ktorého celosvetovo preslávila práve rola komiksového poloboha, patrí medzi hviezdy s dokonalou fyzickou formou a aj vďaka ne vzbudzuje nadšené reakcie žien a tiež mužov po celom svete. Paparazzovia, ktorým ponúka Hemsworth časté príležitosti na jeho zachytávanie počas bežného dňa, ho naposledy zvečnili po tréningu plávania v obľúbenom Byron Bay v Sydney.

Výsledkom je séria záberov svalnatého herca, ktorý sa prezlieka po rannom tréningu pri zadných dverách svojho automobilu a napína vyrysované svaly, aké by mu dnes mohol určite závidieť aj Arnold Schwarzenegger. Tridsaťsedemročný Chris, ktorý je prostredným z trojice bratov – hercov, je pritom zjavne zanietený uchovávať si formu ako zo stránok kulturistického magazínu za každú cenu.

V Austrálii by mala prebiehať prvá časť nakrúcania spomenutého filmu o Thorovi, ktorý dostal podtitul Love & Thunder. Zatiaľ však nie je jasné, či tvorcovia naozaj začali. Chris Hemsworth je minimálne fyzicky už stopercentne pripravený.

Iba nedávno sa do médií dostalo vyjadrenie jeho osobného trénera Lucu Zocchiho, s ktorým herec roky trénuje. Ten priznal v jednom z rádiových rozhovorov, že začal so svojím celebritným klientom a kamarátom vtipkovať o tom, že by sa prihlásil do televíznej šou The Bachelor (obdoba Nevesty pre milionára). „Ak to spravíš, tak ti dám vyhadzov, povedal mi,“ vyhlásil s humorom Zocchi, ktorý bol vraj 13 rokov bez stálej partnerky.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#svaly #pláž #osobný tréner #Chris Hemsworth
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na bolesť hrdla určite zaberie kloktanie šalviového čaju, nezabudnite.
Dostanete možnosť na zmenu...

+ Počasie ešte stále nie je také teplé, ako si myslíte, pozor, je zradné.
Nebuďte nervózny, dnes je len zlý...