Hviezda Modernej rodinky je tiež v Mexiku! Bikiny miniatúrne, nálada špičková...

06.12.2020 00:00

Ďalšou z hviezdnych celebrít, ktoré sa rozhodli zanechať za sebou (aspoň iluzórne) hrozby pandémie a vyraziť na slnečnú dovolenku, je herečka Sarah Hyland. Aj ona si to namierila do Mexika.

Herečka Sarah Hyland na dovolenke v Mexiku...
Herečka Sarah Hyland na dovolenke v Mexiku predvádzala štíhle telo. Autor: HEM / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Niekdajšia hrdinka seriálu Moderná rodinka si podobne ako mnoho ďalších amerických celebrít vybrala lokalitu Cabo v mexickom San Lucas. Vychýrený rezort patrí medzi najobľúbenejšie medzi americkými turistami a najmä smotánku a majetnejších dovolenkárov lákajú slnečné pláže tohto konkrétneho miesta.

Tridsaťročná Hyland si to do Mexika namierila v spoločnosti snúbenca Wellsa Adamsa a tiež skupiny priateľov, ktorí si spoločne dokonca prenajali menšiu jachtu. Paparazzovia, ktorí momentálne vďaka prítomnosti toľkých prominentov zažívajú v Mexiku hotové „hody“, zachytili dianie na lodi, ale aj v jej okolí. Samozrejme, s hlavnou pozornosťou na známu herečku.

Herečka Sarah Hyland v kreácii Philosophy di...
Herečka Sarah Hyland v kreácii Philosophy di Lorenzo Serafini.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Útla Sarah Hyland sa predviedla v bielych dvojdielnych bikinách, ktoré zakrývali len to najnutnejšie a predviedla svoje štíhle vyšportované telo. Zjavne bola aj vo výbornej nálade, o čom svedčia úsmevy, veľké gestá a grimasy pri zábave a konverzácii s ostatnými.

Len pred pár týždňami sa herečka objavila na vyhlásení cien Country Music Awards, kde si zapózovala s ochranným rúškom, ale aj bez neho. Zdá sa však, že na mexickej dovolenke už veľmi na bezpečnosť či dodržiavanie patričného odstupu od ľudí, ktorí s ňou nežijú v jednej domácnosti, až tak nemyslela.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Sarah Hyland #pandémia #Mexiku #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Preceňujete vaše sily, je na vás vidno únava, oddýchnite si, práca počká.
Je na čase zmeniť pracovné...

+ Počasie ešte stále nie je také teplé, ako si myslíte, pozor, je zradné.
Nebuďte nervózny, dnes je len zlý...