Aj táto dáma vystavuje krivky na dubajskej pláži! Stačila na to reality-šou...

09.12.2020 00:00

Ku sláve, aspoň tej pominuteľnej päťminútovej, niekedy naozaj netreba veľa. Napríklad sexy telo a účinkovanie v jednej z populárnych reality-šou. To je aj prípad modelky, televíznej celeberity a influencerky Arabelly Chi.

Účinkujúca z Love Island Arabella Chi na pláži...
Účinkujúca z Love Island Arabella Chi na pláži v Dubaji. Autor: BACKGRID / Backgrid UK / Profimedia

Hviezdičku zrodila šou Love Island, ktorá patrí vo Veľkej Británii, ale aj v USA, medzi ostrosledované programy. Táto príťažlivá dáma sa objavila v programe, ktorý sa vysielal v roku 2019 a rozhodne sa jej podarilo vybudovať si základňu fanúšikovskej popularity. A nielen to, ako herečka v maličkej úlohe sa dokonca objavila vo filmoch Wonder Woman či Justice League.

Dôkazom jej „slávy“, konieckoncov, bude aj fakt, že Arabellu nasledovali paparazzovia do slnečného Dubaja, kde sa momentálne nachádza viacero televíznych hviezdičiek. Fanúšička fitnessu a ambasádorka niekoľkých produktov sa predvádzala na pláži v bikinách.

Podľa záberov je celkom zjavné, že britská rodáčka bola s fotografmi dohodnutá. Namiesto „prichytenia“ totiž fotografie pôsobia ako poloprofesionálny photo-shooting. Podobné zábery sa následne objavili aj na jej Instagrame, kde ju sleduje vyše 600-tisíc internetových užívateľov.

Dvadsaťosemročná rodáčka z Londýna si však asi ťažkú hlavu nerobí z toho, či ju niekto kritizuje alebo bude viniť z plánovaného pútania pozornosti médií. Na konci dňa je to súčasť jej živobytia. Arabellu Chi si pozrite aj na záberoch z jej instagramového profilu…

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Arabella Chi (@arabellachi)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Arabella Chi (@arabellachi)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Arabella Chi (@arabellachi)

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sexy #modelka #Dubaj #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite konzumovať viac zdravých potravín, začnete sa cítiť lepšie a zdravšie.
Svoje návrhy si nechajte...

+ Preceňujete vaše sily, je na vás vidno únava, oddýchnite si, práca počká.
Je na čase zmeniť pracovné...