Vzdať sa nahoty v tehotenstve?! To by sa mamička nemohla volať Ratajkowski...

Svet ju vníma ako jednu z najsexi žien, ktorá sa navyše veľmi rada svojím telom a darmi od prírody prezentuje. Keď nedávno ohlásila tehotenstvo, možno niekomu napadlo, že trošku poľaví...

14.12.2020 00:00
debata
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Ratajkowski (@emrata)

Nuž, možno to niekomu napadlo, ale faktom je, že pre 29-ročnú rodáčku z Londýna sa na situácii až tak veľa nezmenilo. Emily Ratajkowski aj dnes s hrdosťou zverejňuje na sociálnych sieťach sexy zábery či dokonca momentky, kde je takmer nahá.

Podobný pribudol aj pred pár dňami, keď modelka pridala na svoj Instagram fotografiu zo zrkadla v kúpeľni. Vidieť na nej len nahé telo, prsia si skrýva dlaňami a pózuje tak, aby intímne partie zostali skryté. Pár dní predtým sa zase zvečnila na terase zaliatej slnkom. A zapózovala si v bielej podprsenke, ktorá zvýraznila jej materinské vnady.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Ratajkowski (@emrata)

Emily Ratajkowski o svojom tehotenstve pred časom napísala pre americký magazín Vogue a prezradila tiež, že neplánuje svojmu dieťaťu vyberať meno či definovať pohlavie. Chce to vraj nechať len na potomka samotného a rozhodne sa, keď dospeje.

Manželom modelky a herečky s príťažlivými krivkami je filmár Sebastian Bear-McLard. Dvojici často zachytávajú paparazzovia aj v spoločnosti ich štvornohého miláčika, psa Colomba. Už o pár mesiacov sa však z „trojčlennej“ rodiny stane rodina štvorčlenná.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Ratajkowski (@emrata)

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #krása #tehotenstvo #nahota #Instagram #Emily Ratajkowski

+ Vyraďte dnes mlieko zo svojej stravy, nemuselo by vám to prospieť.
Nevyrušujte nikoho pri práci, mohlo by to...

+ Netrávte veľa času pri monitore, spravte pre svoje telo aj niečo zdravé. Nestresujte sa, všetko vo vašej práci...