Plavky dolu, obsah výstrihu von! Môžu za to vlny či skôr snaha zaujať?

13.12.2020 00:00

Na opačnej strane pologule to vyzerá akoby ani žiadna pandémia neexistovala. Austrálske pláže sú plné a tiež prinášajú uspokojenie tamojším paparazzom. Celebrít a hviezdičiek sa nájde na nich dosť.

Hviezdička z reality-šou Abbie Chatfield a jej...
Hviezdička z reality-šou Abbie Chatfield a jej relatívne nový partner Danny Clayton.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: GUGR, BANJ / Backgrid Australia / Profimedia

Zaradila sa k nim nedávno aj Abbie Chatfield, hrdinka populárnej televíznej reality-šou Bachelor, ktorá má rozličné národnostné verzie po celom svete. Hoci v programe nakoniec srdce vybraného a lásky chtivého muža nezískala, po jej boku sa objavuje iba pár dní iný muž, austrálsky rozhlasový a televízny moderátor Danny Clayton.

Zamilovanú dvojicu zachytili objektívy paparazzov na vychýrenej pláži Bondi aj pred pár dňami. A čo čert nechcel, podarilo sa im zhotoviť aj pikantnejšie momentky. Chatfield sa stala totiž obeťou rozbúrených vĺn a v momente, keď sa s partnerom vracali na pobrežie, musela čeliť neposlušným plavkám.

Voda odhalila bujné proporcie tejto televíznej hviezdičky a určite pritiahla pohľad nejedného návštevníka pláže. Na internete, kde sa, samozrejme, fotografie takmer okamžite objavili, sa však ozvali aj kritické hlasy. Niektorí užívatelia si totiž myslia, že hrdinka z programu Bachelor urobí všetko preto, aby na seba pritiahla pozornosť a v tomto prípade tiež, aby zaujala nového milenca.

My sa do austrálskeho šoubiznisu až tak nevyznáme, takže si to netrúfame hodnotiť. V tomto prípade sa však zdá, že ďakovať môžeme naozaj najmä matke prírode… Či už z Chatfieldovej odhalenie alebo fyzickú výbavu…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#reality-šou #paparazzovia #hore bez #Austrália
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vašu kondíciu a psychickú pohodu by vám mohol závidieť nejeden človek.
Dnes stratíte, zajtra môžete...

+ Dávajte si pozor na psychickú únavu, tá je pre telo najhoršia.
Očakávajte poriadne ťažké pracovné obdobie,...