Jennifer Lopez už zvádza v Karibiku! Telo 50-ničky? Zostanete v nemom úžase

So starým rokom sa Jennifer Lopez rozlúčila na Times Square uprostred Manhattanu, kde vystúpila pred hŕstkou vyvolených.

09.01.2021 13:56
debata (5)

Následne už jej kroky smerovali do Karibiku, kde si vychutnáva sladké ničnerobenie. Spolu s rodinou zamierila do oblasti Turks a Caicos, kde okrem iných pred pár dňami paparazzi zachytili aj herca Brada Pitta.

51-ročná Lopez sa tak stala vďačným objektom fotografov, ktorým má rozhodne čo ponúknuť. Speváčka so slávnym pozadím priťahuje pohľady objektívov aj dovolenkárov. Z tohto raja však aj sama zdraví svojich fanúšikov na Instagrame, ktorých má 137 miliónov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo)

Fanúšikov potešila aj krátkym video, v ktorom sa ukázala v červených bikinách. Telo má slávna herečka a speváčka ukážkové aj po prekročení päťdesiatky, strach z objektívov ju tak trápiť nemusí.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo)

Ani jej však sexi krivky nespadli len tak z neba. Aj na svojom Instagrame občas zdieľa zábery a videá z jej tréningov, vďaka ktorým má postavičku bohyne a jeden z najslávnejších zadočkov Hollywoodu.

Slnečné dni si aj ona užíva naplno, keďže obdobie pandémie nebolo jednoduchú ani pre ňu a jej rodinu. V rozhovore pre španielsku rozhlasovú stanicu „El Zol“ sexi päťdesiatnička uviedla: „Počas tejto pandémie, myslím si, že každý mal chvíľu, kedy pocítil depresiu alebo strach z toho, čo sa deje. Mala som veľa okamihov, kedy som sa cítila naozaj zle. Aj moje deti. Všetci v našom dome.“

© Autorské práva vyhradené

5 debata chyba
Viac na túto tému: #dovolenka #Jennifer Lopez

+ Na materské znamienka nie je vhodné obdobie, neunáhlite sa.
Vo financiách sa riešenie nájde, ale...

+ Spevnite svalstvo a zabezpečíte si pružné telo a dobrý pocit.
Vo financiách ste prekonali ťažšie obdobie, teraz...