Cvičiteľka Kynychová šla donaha! Jeden záber nestačil, potom hore bez v snehu

11.01.2021 12:35

V susednom Česku patrí medzi populárne osobnosti šoubiznisu a pravidelne sa objavuje v bulvárnych či spoločenských rubrikách v novinách alebo na internete. Zdá sa, že fitnes trénerka a cvičiteľka Hanka Kynychová je v centre pozornosti rada.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Hanka Kynychova (@hankakynychova)

Päťdesiatdvaročná brunetka odštartovala nový rok naozaj provokatívne. Na svojom Instagrame totiž zverejnila dvojicu záberov, v ktorých ukazuje viac nahej kože než by si človek pri cvičiteľke z fitka predstavoval. Na prvom z nich sa nechala odfotiť celkom nahá v saune. Samozrejme, fotografia je zhotovená tak, aby intímne partie zostali skryté. Napriek tomu však ide o pomerne prekvapivo odhaľujúci záber.

V nedeľu potom Kynychová pridala ďalšiu fotografiu, na ktorej pre zmenu pózuje len v nohavičkách a kožušinových čižmách vonku na zasneženom dvore svojho domčeku. „Niekto sa chodí otužovať do Vltavy, na čo som ja posera, preto už milión rokov využívam na otužovanie saunu, ktorú som si priala k tridsiatke od svojho muža domov,“ napísala k fotografii Kynychová.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Hanka Kynychova (@hankakynychova)

„Takto si môžem dávať pravidelne saunu doma a dnes som dokonca namiesto studenej sprchy skúsila vyjsť na záhradu do snehu, aby som sa otužilcom priblížila,“ dodala tiež populárna cvičiteľka, ktorá je matkou dvoch dcér.

Nedávno sa pre portál Super.cz posťažovala na nedostatok vládnych kompenzácií pre podnikateľov. Už pred niekoľkými týždňami musela zavrieť svoje fitness-centrum a nevie, dokedy celá situácia potrvá. „Snažím sa prispôsobiť situácii, ale štve ma, že nemám možnosť pracovať a peniaze si zarobiť. A vôbec neviem, čo budem robiť, ak to bude trvať napríklad do marca,“ uviedla pred časom pre Super.cz.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #sauna #nahá #Instagram #Hana Kynychová #cvičenie

+ Nemračte sa stále, sami si kazíte náladu a chuť do života.
Zapnite mozog a začnite pracovať, viac peňazí...

+ Spravte si deň len pre seba, zaslúžite si to.
Vykročte do nového týždňa tou správnou nohou.
...