Kráska, ktorá behá maratóny, šla do bikín! Nepripomína vám niekoho? Božskú...

18.01.2021 00:00

Meno modelky Louisy Warwickovej síce slovenskému našincovi asi veľa nepovie. Ale určite sa nebude nik dohadovať o tom, že táto rodáčka z Bristolu je príťažlivá dáma. V plavkách ešte o čosi viac.

Britská modelka Louisa Warwick na zábere z...
Britská modelka Louisa Warwick na zábere z pláže v Miami. Autor: Robert O'Neil / SplashNews.com / Splash / Profimedia

Dvadsaťosemročnú Warwickovú zachytili pred pár dňami objektívy paparazzov na pláži v Miami a bol to naozaj príjemný pohľad. Hviezda viacerých kampaní (Guess, Cadillac či TRESemmé) sa totiž objavila v dvojdielnych bikinách s miernym retro vyznením a vyzerala naozaj pôvabne.

Akonáhle sa zábery začali šíriť internetom a sociálnymi sieťami, objavilo sa tiež mnoho hlasov, ktoré modelku prirovnali k legendárnej Bond-girl Ursulle Andressovej. Práve jej scéna v plavkách, keď vychádza z mora vo filme Dr.No z roku 1962, totiž mnohým pripomenula aj plážový moment krásnej Louisy.

Zaujímavosťou v prípade britskej modelky je jej blízky vzťah k športu, vďaka ktorému sa tiež určite môže pýšiť ukážkovou figúrou. Warwick vyštudovala v minulosti Športový manažment na Newyorskej univerzite a dokonca odbehla dva newyorské maratóny.

Ako uvádza portál Wikipedia, v roku 2019 sa jej to podarilo s časom 3 hodiny a 23 minút. Možno, ak by rok 2020 nepoznamenala pandémia koronavírusu, Louisa Warwick by sa do štartovacieho poľa postavila znovu. Ako však dokazuje jej Instagram, športu sa venuje stále. A vždy, keď to je možné.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Louisa Warwick (@louisawarwick)

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

debata
Viac na túto tému: #modelka #maratón #Instagram #bikiny

+ Pite dostatočné množstvo tekutín, je to veľmi dôležité.
S cvičením začínajte pomaly, inak by ste si mohli...

+ Dnes budete v skvelej nálade, sústreďte svoju energiu pozitívnym smerom.
Po práci si doprajte oddych, dnes...